10 gražuolių, kurios dievinamos dėl jų trūkumų

Nuolat kalbame apie tobulą grožį, siekiame idealios išvaidzdos, tačiau, kad taptum grožio ikona anaiptol neprivalai atrodyti nepriekaištingai. Mados pasaulyje sparčiai populiarėja gražuolės, kurias iš kitų išskiria unikalūs bruožai, neretai mūsų įvardijami trūkumais.

Britų manekenė Georgia May Jagger dizainerius ir fotografus pakerėjo tarpeliu tarp dantų. Ne viena manekenė, siekdama karjeros aukštumų, išskirtinumus mato kaip trūkumus ir stengiasi juos panaikinti, tačiau Georgia tokiam siūlymui nepakluso. Tarpelis tarp dantų tapo ne tik jos, bet ir Vanessos Paradis, Madonnos skiriamuoju ženklu.

Georgia May Jagger, SIPA/Scanpix nuotr.

Kuo modelis neįprastesnis, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus pastebėtas. Manekenė Carola Remer primena gražuolę iš kitos planetos. Jos veidas išsiskiria akivaizdžiai viena nuo kitos nutolusiomis akimis, bet būtent šis netobulumas ir žavi dizainerius. Išraiškingi skruostikauliai ir aukšta kakta manekenės veidą daro dar išraiškingesnį, dar įdomesnį.

Carola Remer, AOP nuotr.

Amerikietė manekenė Lindsey Wixson išgarsėjo dėl savo lėliško grožio ir putlių lūpų. Ją mėgsta ir žaismingos, ir fatališkos mados kūrėjai, Lindsey puikiai persikūnija į skirtingus personažus. Pastarąjį kartą ji nepriekaištingai pristatė „Versace“ aukštosios mados modelius.

Lindsey Wixson, AFP/Scanpix nuotr.

Iš Brazilijos kilusi Cintia Dicker žvilgsnius patraukia strazdanų nusėta oda. Pasirodžiusi mados pasaulyje, ji akimirksniu sulaukė garsiausių mados namų ir mados žurnalų dėmesio. Cintia žavi ne tik strazdanėlėmis, bet ir ugniniais plaukais bei didelėmis dangaus mėlio akimis.

Cintia Dicker, SIPA/Scanpix nuotr.

Naujosios Zelandijos manekenė Emily Baker atsisakė koreguoti atsikišusias ausis. Ir ne veltui! Ausys pabrėžia idealiai simetrišką Emily veidą, suteikia jai mistiškumo, kurį dievina mados kūrėjai.

Emily Baker, AOP nuotr.

Buvusi plaukikė Casey Legler dabar yra geidžiamas modelis. Ją mados pasaulis pamėgo dėl ypač vyriškos išvaizdos. Šiandien Casey pristato ne tik moterims, bet ir vyrams skirtų drabužių kolekcijas. Tai pirmoji manekenė, kuri „Ford“ modelių agentūroje yra priskirta prie vyriškų modelių kategorijos.

Casey Legler, AOP nuotr.

Iš Didžiosios Britanijos kilusi manekenė Edie Campbell išsiskiria netradicine pankiška šukuosena. Vos jos plaukų stilistė sukūrė garsios roko muzikantės Joanos Jett įkvėptą šukuoseną, Edie karjera pakilo į kitą lygmenį: dėl manekenės ėmė varžytis gausybė dizainerių.

Edie Campbell, Reuters/Scanpix nuotr.

Modelis Andrejus Pejicas ypatingas ne tik tuo, kad dažniausiai pristato moteriškas kolekcijas ir atrodo it nežemiško grožio blondinė, bet ir tuo, jog jo veidą puošia 3 į grupelę susimetę apgamai. Tai modelio veidui suteikia savotiško žavesio.

Andrejus Pejicas, AFP/Scanpix nuotr.

Tamsiaodė Sudano manekenė Grace Bol mėgstama dėl androginiškos išvaizdos. Dėl aukštos kaktos, nuskustų plaukų ir vos matomų antakių manekenė panašesnė ne į moterišką gražuolę, o į afrikiečių genties karį. Tačiau tokia modelio išvaizda itin traukia originalumo ieškančius dizainerius.

Grace Bol , AOP nuotr.

Olandė Irene Hiemstra mados gerbėjus pakerėjo it porcelianas balta oda ir platinos spalvos plaukais. Jos grožis savitas, veido bruožai išraiškingi, net šiek tiek grubūs. Tokio tipažo modelius mados namai vis dažniau renkasi ir kolekcijų pristatymams, ir reklaminėms kampanijoms.

Irene Hiemstra, AOP nuotr.

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk „Cosmpolitan“ prenumeratą pusei metų!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis