Atsisakiusi užkandžių, 32 metų moteris numetė 60 kilogramų Prieš ir po

Kada metas susirūpinti savo svoriu? Vienos puola keisti įpročius vos priaugusios porą kilogramų, kitos susiima kai nebetelpa į senus drabužius, tačiau yra ir tokių, kurios susirūpina tik tuomet, kai antsvoris tampa rimta grėsme sveikatai ir net gyvybei.

Pamatyti Deboros nuotraukas gali ČIA.

Dviejų vaikų mama Deborah Kerwaw nepabijojo leidiniui Dailymail papasakoti savo istorijos. Deborah dirbo naktinėje pamainoje, o tam, kad vakare būtų energinga, ji leisdavo sau valgyti absoliučiai viską, net nesusimąstydama, kad per parą laiko suvartoja iki 4000 kalorijų - praktiškai dvigubai daugiau, nei rekomenduojama paros kalorijų norma.

Kuomet svarstyklės rodė 125 kilogramus, gydytojai Deborai nustatė antro tipo diabetą, tačiau net ir liga neprivertė jaunos moters keisti savo mitybos įpročių ir atsisakyti nuolatinių nesveikų užkandžių. Deborah teisinosi, kad užkandžiai jai suteikia energijos, kurios reikia dirbant sunkų darbą ir auginant vaikus. Ir tik tuomet, kai moteris prastai pasijautė, o medikai perspėjo, kad Deboros inkstai bet kuriuo metu gali sustreikuoti, ji galiausiai ryžosi keisti savo gyvenimo būdą.

„Anksčiau aš tiesiog juokiausi iš savo svorio, o paaiškėjo, kad jis valgo mane iš vidaus, - pasakojo dabar jau daugiau nei 60 kilogramų atsikračiusi moteris. - Anksčiau jei ir dariau pokyčius savo mityboje, tai jie greičiau buvo kosmetiniai. Kai gydytojai pasakė apie inkstus, pajaučiau šalia savęs mirties alsavimą ir tai buvo tikrai labai baisu. Ne tik dėl savęs, bet ir dėl vaikų. Didesnės motyvacijos sulieknėti neįmanoma ir įsivaizduoti. Atsisiunčiau specialią programėlę kalorijų skaičiavimui, visiškai atsisakiau saldžių užkandžių, sumažinau kalorijų skaičių iki 2000 per parą ir pradėjau praktikuoti aktyvų gyvenimo būdą. Šiandien pusryčiams renkuosi košę, pietums - sriubą ir nekaloringus makaronus, o vakarienei - kepsnį su daržovėmis. O traškučius ir šokoladą pakeičiau vaisiais. Dabar sveriu dvigubai mažiau nei anksčiau - 60 kilogramų!“

Pamatyti Deboros nuotraukas ir daugiau paskaityti apie jos istoriją gali ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis