Blakstienų „laminavimas“: naujovė norinčioms tankesnių ir ilgesnių blakstienų

Jei gamta neapdovanojo ilgomis, riestomis blakstienomis, ne bėda. Gali prisiklijuoti vienkartines, bet tam reikia įgūdžių ir kantrybės. Arba gali prisiauginti, bet rizikuoji, kad blakstienos išretės. Be to, abiem atvejais blakstienos atrodys nenatūraliai. Tačiau yra ir trečia alternatyva – blakstienų „laminavimas“ – prisotinimas keratinu.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo jau žinomų? Kiek laiko blakstienos atrodo žavingai? Ir kokia jų priežiūra? Į visus aktualius klausimus atsako „Grožio instituto“ kosmetologė Ingrida Dilinskienė.

Prisotintos keratinu blakstienos pakeliamos, užriečiamos ir pripildomos juodo pigmento – todėl iškart atrodo gerokai ilgesnės ir storesnės, tačiau natūraliai. Be to, keratinas blakstienas pamaitina, joms nekenkia. Ši procedūra skiriasi tiek nuo blakstienų priauginimo, tiek nuo cheminio dažymo ir užrietimo.

Atliekant priauginimo procedūrą ant kiekvienos natūralios blakstienos specialiais klijais klijuojama dirbtinė. Tačiau klijai gali nudeginti blakstienas ar papildomas svoris gali paskatinti jų retėjimą. Be to, šių blakstienų negalima dažyti tušu, naudoti valiklių, kas mėnesį reikia atnaujinti.

Dažant ir riečiant blakstienas cheminiu būdu šios suvyniojamos tarsi ant miniatiūrinių suktukų. Blakstienos pasidaro trapios, itin lūžinėja galiukai. Šios procedūros nerekomenduojama turinčioms jautrias akis. Be to, užriestos blakstienos laikosi kiek trumpiau nei prisotintos keratinu.

„Laminuoti“ blakstienas galima net jautrių akių ir odos savininkėms. Procedūra nedirgina akių, tik rekomenduojama ją atlikti išsiėmus kontaktinius lęšius. Taip pat prieš ir po procedūros negalima blakstienų papildomai riesti ar dažyti cheminiu būdu.

Juodos, užriestos ir žvilgančios blakstienos bus apie du mėnesius. Tiesia, norint ilgesnio efekto reiktų naudoti papildomas priemones. Kokias – patars grožio specialistė, atlikusi procedūrą. Ypatingos priežiūros ar koreguojamųjų procedūrų blakstienos nereikalauja. Jas galima dažyti tušu.

Jei susigundei šia naujove, pasiruošk užtrukti bent valandą. Darbas reikalauja ypatingo kruopštumo, todėl gali trukti ir dar ilgiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis