Lieknesnė vos per kelias minutes? Drąsiai! Prieš ir po

Internetas apkrautas reklamomis, siūlančiomis lieknėjimo metodus, garantuojančius stulbinančius rezultatus vos per porą savaičių. O jau nuotraukų „prieš ir po“ iškalbingumas... Tai štai, dvi savaitės – juokai! Atrodyti liekniau galima ir per kelias minutes! Štai viena nuotrauka, kuri kuo puikiausiai iliustruoja paprastus reklaminius triukus, kuriais neverta tikėti.

NUOTRAUKĄ PRIEŠ IR PO GALI PAMATYTI ČIA.

Laiko tarpas tarp nuotraukų padarymo – vos kelios minutes, o vaizdelis – tarsi po kelias savaites trukusios dietos. Jokio fotošopo, tiesiog kelios paprastos gudrybės.

Visų pirma, pirmoje nuotraukoje maudymosi kostiumėlis parinktas šiek tiek per mažo dydžio, o ir spalva tikrai neskirta trūkumų maskavimui. Palaidi plaukai ir matoma šypsena veide veikia pasąmonę, todėl antroji nuotrauka savaime atrodo patraukliau.

Toliau – stovėjimo poza. Kojos šiek tiek praskėstos, kad susidarytų tarpo tarp šlaunų iliuzija. Visas kūnas šiek tiek pasuktas į šoną, todėl apimtys atrodo mažesnės. Mergina stovi vos pasilenkusi, kad krūtinė būtų labiau atsikišusi į priekį, o apatinė kūno dalis nuo liemens šiek tiek nutoltų. Tokiu būdu puikiai pasislepia pilvukas, o kojos iš priekio atrodo lieknesnės.

Dar vienas triukas: pirmoje nuotraukoje merginos nematyti pilnu ūgiu. Antroje nuotraukoje mergina su aukštakulniais ir nusifotografavusi iš toliau. Pridėk dar šiek tiek kūno idegio, kuris jau savaime vizualiai lieknina kūną, o jei dar ir apšvietimas būtų tinkamas... Taip ir lieknėjame!

NUOTRAUKĄ PRIEŠ IR PO GALI PAMATYTI ČIA.

Atsakyk į žemiau esančius klausimus ir laimėk 3 mėnesių COSMOPOLITAN žurnalo prenumeratą!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis