Madingiausios plaukų spalvos 2014 metų pavasariui/vasarai

Kiekvieną sezoną pasaulio mados krypčių kūrėjai diktuoja naujas mados tendencijas. Ir jeigu gražūs, stilingo kirpimo plaukai madingi visada, tai jų spalvinė gama nuolatos kinta.

Tarptautinės Wella kompanijos stilistas Sasha Broeris išskyrė keletą madingiausių 2014 metų pavasario–vasaros sezono plaukų dažymo tendencijų.

Tendencija Nr.1. Platininė blondinė

„Jeigu reikėtų „statyti“ už kurią nors vieną, populiariausią 2014 pavasario–vasaros sezono tendenciją, tai vienareikšmiškai rinkčiausi platininę blondinę“, – sako Sasha Broeris. Daugelis modelių ir įžymybių pirmenybę teikia būtent šiam atspalviui. Suprantama, šią spalvą sau leisti gali ne kiekviena, tačiau tos, kurioms ji tinka, šiltuoju metų laikotarpiu jausis esančios dėmesio centre. Tai spalva, priversianti praeivius iš susižavėjimo nevalingai atsigręžti.

Tendencija Nr.2 Ugninė– raudona

Jeigu auksinė–kaštoninė ir slyvinė–raudona paletė labiausiai tinka žiemos laikotarpiu, tai ryški ugninė–raudona idealiai tinka ateinančiam šiltajam pavasario–vasaros sezonui. Nėra taip jau paprasta ryžtis dažyti plaukus ugnine–raudona spalva, ypač jei iki šiol nesi išdrįsusi eksperimentuoti su spalvomis. Tačiau ši nuostabi spalva ištiesų kuria stebuklus ir magiškai pakeičia įvaizdį. Ugninė–raudona – viena iš karščiausių tendencijų šiais metais ir nereikia skubėti jos nurašyti. Vietoj tradicinių pastelinių atspalvių šį sezoną favorite tampa seksuali ir provokuojanti raudona.

Tendencija Nr.3 Subtilus ombre

Ombre – ko gero pats populiariausias plaukų dažymo stilius buvo 2013 metais. 2014 metais jis taip pat nesirengia užleisti savo pozicijų, nebent jo atspalviai taps kiek ryškesni. Šią vasarą bus madingas švelnus ombre – vietoj staigaus spalvos perėjimo populiarus bus tolygiai švelnus spalvų perėjimas. Tokiu būdu atsiranda galimybė eksperimentuoti su atspalviais ir savo įvaizdžiui suteikti originalumo. Tarp tamsiausio ir šviesiausio ombre atspalvio neturi matytis ryškus skirtumas, o visa spalvų gama turi apsiriboti ne daugiau kaip 2–3 vienos paletės atspalviais.

Tendencija Nr.4. Atsisakyk blizgesio

2014-ieji – tai visų pirma švari vienoda spalva, tame tarpe ir plaukų dažyme. Nesvarbu, ar tu renkiesi provokuojančią ugninę–raudoną ar klasikinę kaštoninę, svarbiausia, kad turi dominuoti viena spalva. Nudegintų plaukų efektas ir šviesios sruogelės pasitraukia į antrą planą. Taip kad, jeigu planuoji vizitą pas kirpėją, drąsiai rinkis sodrius vienarūšius atspalvius. Ryškios, sodrios spalvos – pagrindinės ateinančio pavasario–vasaros sezono plaukų dažymo tendencijos, kurios kiekvienai merginai suteiks galimybę pasijausti dėmesio centre.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis