Norinčioms sveikai blizgančių plaukų – naminis laminavimas želatina

Niekam ne paslaptis, kad plaukų grožiui reikalingas kolagenas, kurio gausu paprasčiausioje želatinoje! Nori puresnių plaukų? Pasigamink želatinos šampūną: šiek tiek želatinos įmaišyk į paprastą šampūną. Nori švelnių ir blizgančių plaukų? Išbandyk želatinos kaukę – savotišką plaukų laminavimą namuose!

Ilgai vargti tikrai nereikės. Šaukštą želatinos (be jokių aromatų ir dažiklių) ištirpink pusėje stiklinės šilto vandens. Įpilk vieną šaukštą acto. Turėtų gautis gelio konsistencijos masė. Išsiplauk galvą įprastu šampūnu, plaukus šiek tiek padžiovink, kad jie būtų tik drėgni ir užtepk želatinos kaukę nuo šaknų iki pat galiukų. Palaikyk kaukę maždaug 10-15 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu.

Darydama kaukę, vandenį gali pakeisti kitu ingredientu, priklausomai nuo tavo plaukų spalvos: šviesiaplaukėms tiks citrinų sultys, brunetėms – morkų sultys. Kad plaukai būtų dar labiau maitinami, gali įlašinti kelis lašus migdolų arba ricinų aliejaus. Jei tavo plaukai labai išsausėję – lašink aliejaus šiek tiek daugiau.

Štai toks paprastas ir veiksmingas receptas. Želatinos kaukę pačioje pradžioje rekomenduojama daryti 2 kartus per savaitę, vėliau pakaks ir vieno karto.

Yra ir dar vienas naminio plaukų laminavimo su želatina receptas. Jis atims šiek tiek daugiau laiko, bet nemažai išbandžiusių merginų tvirtino pastebėjusios teigiamus pokyčius. Šį receptą gali rasti ČIA.

Atsakyk į žemiau esančius klausimus ir laimėk 3 mėnesių COSMOPOLITAN žurnalo prenumeratą!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis