Prieš ir po: Akvilės šukuosenos pokyčiai (video, foto)

COSMO redakcijai gavus skaitytojos Akvilės Pačesaitės laišką, kaipmat pasidarė aišku, kas dalyvaus dar viename šukuosenos pokyčių projekte: „Nors plaukus auginau gana ilgai, pavasariui atėjus nusprendžiau, jog pasikeisti tiesiog būtina! Aš noriu kirpti plaukus!“, – savo laiške rašė mergina, kurią pakvietėme grožio dieną praleisti „YURY“ salone.

Nors šukuosenos pokyčiams Akvilė buvo nusiteikusi ryžtingai, tačiau, kaip ir anksčiau vykusių COSMO projektų dalyvės, mergina ėmė jaudintis vos plaukų stilistei Neringai Dambrauskaitei pradėjus tyrinėti plaukus: „Negalvojau, kad plaukų kirpimas gali sukelti stresą“, – juokėsi A. Pačesaitė.

Plaukų stilistė Neringa COSMO merginai plaukus patrumpino beveik per pusę ilgio – toks buvo Akvilės prašymas. Įvaizdžio paįvairinimui buvo pasirinktas ombre plaukų dažymo stilius ir susuktos garbanos. Baigus šukuosenos formavimą, mergina sėdo į vizažistės Ritos Paukštės kėdę. Parinkusi tinkamus makiažo priemonių atspalvius, Rita pasirūpino, kad Akvilė būtų pasirengusi eiti tiesiai į pasimatymą!

Fotografas – Gytis Vidžiūnas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis