Pamoka: kaip pasidaryti gundantį Blake Lively makiažą

Pirmąją Kanų kino festivalio dieną ant raudonojo kilimo pasirodžiusi Blake Lively suspindėjo viliokišku įvaizdžiu. Aktorė vilkėjo burgundiško vyno spalvosGucci Première“ suknelę ir pasirinko gundantį smoky makiažą. Išmok susikurti B. Lively makiažą ir tu!

Padūmavusio žvilgsnio efektas kiekvieną merginą pavers tikra gundytoja, tereikia žinoti keletą paslapčių, kurios padės išryškinti tavo grožį. Nors dažniausiai smoky makiažas kuriamas pilkais ir juodais šešėliais, pavasarį ir vasarą juos išmainyk į lengvesnius rudus atspalvius.

Visų pirma, paruošk veido odą: sudrėkink, padenk baze ir makiažo pagrindu. Sušukuok ir subtiliai paryškink antakius. Akių makiažui naudok šviesesnių ir tamsesnių rusvų atspalvių paletę.

Blake Lively, „L'Oréal Paris“ archyv. nuotr.

Akies voką tepk šviesesniu atspalviu, voko raukšlę paryškink tamsesniu. Tamsiausio atspalvio šešėlius tepk ties išoriniu akies kampučiu ir prie pat blakstienų augimo linijos, kad žvilgsnis įgautų paslaptingumo. Taip pat akis gali paryškinti ir juodu pieštuku, tačiau išsklaidyk jį, kad linija būtų švelni. Blaktienas paryškink keliais sluoksniais juodo tušo. Skruostikaulius pagyvink rusvais skaistalais, o makiažą užtvirtink bespalve biria pudra. Lūpoms puikiai tiks natūralaus rausvo atspalvio blizgis.

Štai ir viskas – tu pasirengusi sužavėti kiekvieną!

Blakstienų tušas „Volume Million Lashes Mascara“, plaukų lakas „Elnett Satin Silkissime“, lūpų blizgis „Shine Caresse“, vokų šešėlių paletė „Color Riche Quad“

Kanuose „L'Oréal Paris“ pasirūpino ne tik Blake Lively, bet ir Zoe Saldanos, Jane Fondos bei Gong Li įvaizdžiu, „L'Oréal Paris“ archyv. nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis