COSMO vestuvės: grožio klaidos, kurios vestuves pavers košmaru

Vestuvės – tai ypatinga diena, kai visų akys bus nukreiptos į tave... ir šiek tiek į jaunikį. Tad norisi ne tik jaustis princese, bet taip ir atrodyti. Tačiau kartais grožis gali iškrėsti kiaulystę. Skaityk, kaip galėtum išvengti grožio klaidų ypatingą dieną.

Per trumpai nukirpti arba ne taip nudažyti plaukai. Prieš vestuves nesugalvok eksperimentuoti: nekeisk kirpėjo, šukuosenos ir plaukų spalvos. Jei negali atsispirti mintims apie pokyčius, atlik tai likus ne mažiau kaip dviems mėnesiams iki vestuvių. Jei netiks šukuosena ar plaukų spalva, dar liks laiko viską ištaisyti. Be to, net jei pas tą patį kirpėją vaikštai jau dešimt metų ir savo plaukų spalvos kodą moki mintinai, plaukus kirpk ir dažyk ne vėliau, kaip likus trims ar dviems savaitėms iki vestuvių. Tada ir kirpimas, ir plaukų spalva atrodo gražiausiai. Išimtis, jei tavo natūralūs plaukai tamsus ir juos stipriai šviesini. Ataugusias juodas šaknis bėk dažyti likus savaitei iki didžiosios dienos.

Rudi dryžiai ant odos. Savaiminio įdegio kremą tepk tik ant gerai nušveistos ir sudrėkintos odos. Kitaip išsausėjusios ar negyvos odos sluoksnis atrodys tamsesnis. Jei iki vestuvių liko tik kelios dienos, geriau visai nesitepk savaiminio įdegio kremu. Stipriai rizikuoji vestuvių dieną būti dryžuota, dėmėta ar oranžinės spalvos. Taip pat nesinaudok purškiamu įdegiu. Gali netikti atspalvis arba skubėsi apsirengti ir ant odos liks rudi dryžiai. Geriausia, jei pora savaičių prieš vestuves kūną pradėsi tepti aliejumi arba kremu, pamažu suteikiančiu įdegio efektą. Oda bus sudrėkinta ir sveikai įrudusi.

Nutrupėjęs nagų lakas. Manikiūru imk rūpintis likus mėnesiui ar dviem iki vestuvių. Tada užsirašyk pas savo manikiūro specialistę dvi dienos prieš vestuves ir vestuvių rytą. Iki tol rankas lepink pati: nepamiršk rankų kremo, porą kartų per savaitę jas merk į parafino vonelę, kas vakarą ištepk kakavos sviestu ar kokosų aliejumi. Pamatysi, rankų oda taps lygi ir švelni. Likus porai dienų iki vestuvių manikiūro salone paprašyk rankas ir nagus palepinti masažu, kaukėmis ir padailinti nagų forma. Vestuvių rytą užteks užsukti ir nusilakuoti nagus. Taip vestuvių dieną nereikės gaišti laiko ilgoms manikiūro procedūroms ir tikėtina, ilgiau nenutrupės lakas. Geriausia, jei turėtum nusipirkusi tokio pat nagų lako, kokiu padengti nagai. Jei prireiks, juo galėsi pati pataisyti manikiūrą.

Netinkantis arba per ryškus makiažas. Netaupyk pinigų ir išsirink patikimą makiažo meistrą. Be to, likus savaitei iki didžiosios šventės pasidaryk bandomąjį makiažą. Jis duos dvigubą naudą. Tu galėsi įsitikinti vizažisto gabumais, o jis susipažins su tavo veido bruožais ir vestuvių dieną užtruks trumpiau. Bandomąjį makiažą būtinai nufotografuok. Taip galėsi patikrinti, kaip atrodysi nuotraukose ir vestuvių dieną vizažistui nebereikės pasakoti, kaip norėtum atrodyti. Jei turi įgudusią ranką ir puikiai žinai, kas tau tinka, imk pavyzdį iš Kembridžo hercogienės Katės. Ji vestuvių makiažą darėsi pati. Taip gali sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko – nereikės anksti keltis ir važiuoti pas vizažistą.

Nutekėjęs blakstienų tušas. Taip jau yra, kad per vestuves dažnai verkia ir nuotaka, ir svečiai. Tačiau antros eilės pusseserės nutekėjusį blakstienų tušą mažai kas pastebės, o štai nuotakos iškart. Pasirūpink, kad vandeniui atsparus būtų ne tik blakstienų tušas, bet ir akių kontūro priemonės ir vokų šešėliai. Akių makiažas ilgiau liks savo vietoje, jei akių vokus padengsi makiažo pagrindu ir nusausinsi biria pudra. Be to, matiniai birūs akių vokų šešėliai karštą dieną kur kas patvaresni  nei kreminiai.

Iškilęs spuogas. Kaip tyčia, vestuvių rytą ant žando, smakro ar nosies iškilo spuogas? Jokiu būdu nesistenk jo išspausti. Taip gali būti tik dar blogiau – bus raudonas ne tik spuogas, bet ir aplink. Geriau sumaišyk sutrinto aspirino miltelius su šaltu vandeniu, gautą pastą užtepk ant spuogo ir palaikyk. Šis mišinys turėtų nuimti raudonį ir kiek sumažinti patį spuogą. Prieš makiažą ant jo uždėk vandens leduką. Šaltis taip pat mažina raudonį. Galiausiai ant spuogo užtepk žalio makiažo pagrindo. Jei odą nusėjo keli ar keliolika spuogelių, odą padenk makiažo pagrindu su silikonu. Jis vizualiai išlygins odą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis