Konkursas: laimėk 3 mėnesių profesionalaus makiažo kursus

Konkursas baigėsi! Šį kartą COSMO redakcijos komandos ir skaitytojų nuomonės sutapo, todėl makiažo kursus dovanojame Augustei!

Norėtum išmokti profesionalaus makiažo paslapčių? Jei taip, tuomet šis konkursas - kaip tik tau! Grimo Akademija vienai COSMO skaitytojai padovanos 3 mėnesių trukmės vasaros makiažo kursus!

Mielos merginos, norime atkreipti dėmesį, kad paskaitos vyksta I-IV nuo 10.00 iki 17.00. Planuojama kursų trukmė - birželio 16d./rugpjūčio 29d. Susigundei? Tuomet į žemiau esančią formą įkelk savo geriausio makiažo nuotrauką! Konkurso nugalėtoją išrinks COSMO redakcijos komanda. Šalia nuotraukos nepamiršk parašyti, kodėl būtent tu turėtum laimėti vasaros makiažo kursus Grimo Akademijoje. Laimėtoją paskelbsime birželio 13 dieną!

Makiažo kursų programa:

* Produktai ir jų tekstūros
* Specialiosios priemonės grimui ir makiažui
* Spalvotyra
* Morfologinė veido analizė
* Šviesos ir kontrasto panaudojimas vizaže
* Mados tendencijos
* Juodai – baltos nuotraukos makiažas
* Spalvotos nuotraukos makiažas
* Vestuvinis makiažas
* Vakarinis, sceninis, šou makiažas
* Makiažo istorija
* Asmeninio profesionalaus darbų albumo kūrimas
* Reklaminė nuotrauka
* Video makiažas
* Plaukų tvarkymas fotosesijoms
* 20a. makiažo stilizacijos, 1910-1940m. stiliaus ikonos

Pabaigusi šį vasaros kursą, gausi Grimo Akademijos diplomą, kuris paliudys, kad išklausei ir dalyvavai praktiniuose užsiėmimuose bei dirbai su MAKE UP FOR EVER kosmetika. Taip pat galėsi gauti visas reikiamas rekomendacijas darbui užsienyje lietuvių, rusų ar anglų kalbomis. Daugiau informacijos apie Grimo Akademijos kursus gali rasti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis