Žinomos moterys domėjosi vasariško makiažo tendencijomis

Antradienio vakarą į sostinės restoraną „Esse“ rinkosi moterys, norinčios susipažinti su madingu vasarišku makiažu.

Profesionali makiažo meistrė Jelena Liaudinienė keturioms žinomoms moterims kūrė vasaros mados tendencijas atitinkantį makiažą, naudojant „NYX“ dekoratyvinę kosmetiką. Makiažas renginio vietoje buvo kuriamas skirtingų tipažų ir profesijų moterims: dainininkei Valerijai Iljinaitei, šokėjai Elenai Leonovai, vairuojančių moterų asociacijos prezidentei Astai Jonušienei ir teisininkei Birutei Vyšniauskaitei-Atroškienei.

„Mėgstu ryškiai raudonas lūpas, tačiau man ne visada pavyksta išgauti putlių ir ryškių lūpų efektą. Vizažistės patarimai man itin pravers kuriant sceninį makiažą“, - prisipažino atlikėja V.Ijinaitė.
Šokėja E. Leonova paatviravo, maniusi, kad jai netinka mėlyna spalva, tačiau po makiažo seanso, sakė, pakeisianti savo nuomonę. „Vizažistė man sukūrė „katės akių“ įvaizdį ir tuo labiau džiaugiuosi“, - neslėpė žinoma šokėja po renginio išsiruošusi į vakarėlį.

Renginių organizatorė, vienijanti vairuojančias moteris A. Jonušienė prisipažino anksčiau nedrįsusi itin išryškinti lūpų, kaip tik visada akcentuojanti akis. Vizažistė J. Liaudinienė žinomai moteriai patarė vasarai rinktis šaltų atspalvių ryškiai ciklameninius lūpų dažus.
Teisininkei B. Vyšniauskaitei-Atroškienei buvo sukurtas madingas dūminio efekto makiažas. „Kaip tik tokį makiažą mėgstu šiltuoju sezonu. Jis nepakeičiamas einant į vakarėlius“, - šypsojosi mados tendencijas sekanti Birutė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis