Tik viena prie veido formos priderinta detalė ir iškart atrodysi patraukliau

Dėl tokios mažos smulkmenėlės kaip plaukų sklastymas iškart pastebėsi, kaip pasikeis veido proporcijos.

Plaukų sklastymo vietos derinimas su veido forma gali padėti akimirksniu padailinti veidą ir jo bruožus. Be abejo, jei turi vienokią ar kitokią veido formą, gali rinktis, kokias tik nori šukuosenas, tačiau šie stilistų patarimai, kaip šukuoti plaukus pagal veido formas, užves ant galimybių kelio.

Tinkamas plaukų sklastymo krypties ir pusės pasirinkimas turėtų priklausyti nuo iškilių tavo veido bruožų. Pasižiūrėk, kokius triukus naudoja įžymybės – tai gali būti pagrindinis įkvėpimo šaltinis.

PAILGAS VEIDAS

Jei tavo veidas yra pailgas (ovalus), bus lengva pasirinkti vietą, kurioje daryti plaukų sklastymą. Beveik visos vietos tiks prie pagrindinių šios veido formos bruožų. Profesionalai vis dėlto rekomenduoja rinktis sklastymą per vidurį. Tinkamiausią vidurio vietą padės nustatyti nosies tiltelis, jis veidą idealiai dalija į 2 lygias dalis. Naudokis smulkių dantukų šukomis, kad sukurtum tikslią vidurio liniją. Sklastymas per vidurį pabrėš geriausią tavo veido ilgį ir subalansuos galimas disproporcijas. Perskyrusi plaukus, gali suimti juos į uodegėlę, pakaušyje susukti kuodelį ar supinti kasą.

VIDA PRESS, MEGA, AFP/SCANPIX nuotr.

APSKRITAS VEIDAS

Apvali veido forma subalansuojama per šoną padarytu sklastymu. Taip apskritimas įgauna šiek tiek pailgumo, o veido bruožai tampa išraiškingesni. Kurioje vietoje reikėtų daryti sklastymą, nustatyti padės vieno arba kito antakio pradžios taškas. Kad veidas įgautų dar daugiau pailgumo, didesniąją plaukų dalį papurenk, suteik jai apimties, kad ši nebūtų prigludusi prie viršugalvio, o formuotų dailią pilną bangą.

AP, AFP, MEGA/SCANPIX nuotr.

KVADRATINIS VEIDAS

Toms, kurių veidas yra kampuotas, kvadrato formos, tiktų veidą sušvelninti padėsiantis sklastymas šone. Šone perskirtus plaukus suformuok taip, kad jie dengtų kraštelį veido, tuomet kakta atrodys mažiau kampuota ir siauresnė. Gali plaukus šukuoti ir nedengdama veido, tačiau tokiu atveju atkreipk dėmesį į veido dalių proporcijas.

REUTERS, AFP/SCANPIX nuotr.

ŠIRDIES FORMOS VEIDAS

Šiuo atveju kaktos platumas kontrastuoja su smakro siaurumu. Todėl geriausias sprendimas žongliruojant proporcijomis – plaukus skirti per šoną. Šukuodama plaukus nebijok uždengti didesnės veido dalies, įstriža plaukų linija pakoreguos plačios kaktos ir siauro smakro proporcijas. Turinčioms širdies formos veidą idealiai tinka itin glotniai sušukuoti plaukai.

SIPA, AFP, MEGA/SCANPIX nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis