COSMO vestuvės: K. Ivanova atskleidžia, ką nuotakos turėtų žinoti apie makiažą

Grožio pasaulyje besisukanti Kristina Ivanova sako, jog vestuvių makiaže svarbiausia nepriekaištingai atrodanti oda ir profesionaliai paryškintas natūralus grožis. Vis dėlto ji pastebi, kad kartais nuotakos pasirenka per blankų įvaizdį.

Kas yra svarbiausia kuriant vestuvinį makiažą?

Visų pirma, savo odą reikėtų tinkamai prižiūrėti, kad vestuvių dieną būtų galima sukurti tobulą makiažą. Labai svarbu susiplanuoti grožio procedūras: veido valymą, veido ir dekoltė masažą bei šveitimą. Paisrūpinkite, kad artėjant vestuvėms oda būtų skaisti. Reikėtų pasitarti su meistru dėl makiažo, kuris bus atliekamas vestuvių dieną. „Grožio studijos Kristina“ meistrai siūlo pasidaryti bandomąjį makiažą, kad nuotaka ir meistras aptartų visas detales ir priimtų pačius geriausius sprendimus dėl spalvų ir kitų priemonių.

Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti priemonės, kuriomis bus kuriamas vestuvinis makiažas?

Svarbiausia, kad priemonės naudojamos makiažui, būtų kokybiškos. Juk svarbu, kad šventinę dieną makiažas kuo ilgiau išliktų ir oda švytėtų.

Kristina Ivanova, D. Gražio nuotr.

Kodėl verta vestuvinį makiažą patikėti meistrams?

Vestuvių dieną patiriama daug streso, tad nereikėtų apsikrauti papildomu rūpesčiu, verčiau pasitikėti profesionalais, tegul kiekvienas dirba savo darbą, kurį geriausiai išmano. Meistrai pasirūpins, kad teisingai būtų parinktas makiažo pagrindas, išlaikantis skaisčią, bet neblizgančią veido faktūrą, profesionaliai paryškins ir suformuos veido kontūrą, parinks tinkamiausias spalvas.

Įprasta, kad vestuvių makiaže akcentuojamos akys. O ryškesnių lūpų nuotakai nedera rinktis?

Iš tiesų kiekviena nuotaka ateina su savo vizija, skirtingomis vestuvių temomis ir suknelėmis, tad meistrai visada stengiasi išklausyti nuotakos pageidavimų ir patarti, kas tais metais madinga, ir kas galėtų tikti vienu ar kitu atveju.

Kokios vestuvinio makiažo tendencijos vyrauja šiuo metu?

Šiemet vyrauja natūralumas, švytinti veido oda, subtiliai išryškinti veido bruožai, natūralūs antakiai, koralų spalvos arba klasikinės ryškiai raudonos lūpos. Pagrindinis makiažo akcentas – akių kontūro linija, dabar madinga kuo ryškesnė.

Kristina Ivanova, D. Gražio nuotr.

Kokias klaidas pastebite nuotakų įvaizdyje?

Planuojant šventinę vestuvių fotosesiją svarbu skirti pakankamai dėmesio profesionaliam makiažui, kuris fotografijose matomas labai ryškiai. Tad kartais tenka pastebėti, jog makiažai būna per daug blankūs ir neatskleidžia viso nuotakos grožio.

Kristina Ivanova, R. Valantinaitės nuotr.

Pamergės vis dar puošiasi vienodomis suknelėmis, o kaip dėl makiažo? Jis turėtų būti vienodas ar gali skirtis?

Mada keičiasi, keičiasi ir požiūris. Kas tinka vienai, nebūtinai tiks kitai, tad makiažas turi būti parenkamas kiekvienai merginai labai individualiai. Rinkitės tai, kas jums tinka labiausiai, o svarbiausia nepamirškite šypsenos ir geros nuotaikos.

Kristina Ivanova, D. Gražio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis