3 būdai, kaip natūraliai išvalyti užsikimšusias odos poras

Nesvarbu, kad už lango žiema, kai kurios vistiek kenčiame nuo užsikimšusių odos porų ir juodų inkštirų. Šios 3 kaukės padės išvalyti veido odą ir pašalinti inkštirus natūraliais produktais.

ŽALIOJI ARBATA IR BALTASIS MOLIS

Žalioji arbata švelniai nuvalys odą, pamažu šalins juodus taškelius, o arbatmedžio aliejus padės odai atsigauti ir apsaugos nuo galimo uždegimo. Baltasis molis žinomas savo savybėmis valyti užsikimšusias poras.

Kaukei reikės:

* 1 pakelio žaliosios arbatos

* 0,5 šaukštelio arbatmedžio aliejaus

* 2 šaukštelių baltojo molio

Užpilk arbatos pakelį karštu vandeniu, palaikyk 2-3 minutes, ištrauk pakelį ir leisk arbatai atvėsti iki kambario temperatūros (arbatos skysčio neišpilk). Pakelį praplėšk, šaukštelį žolių sumaišyk su baltuoju moliu ir arbatmedžio aliejumi, paskui atskiesk kaukę žaliąja arbata iki skysto kremo konsistencijos.

Tepk kaukę storu sluoksniu ant zonų, kuriose yra inkštirai. Uždenk maistine plėvele ir leisk išdžiūti. Kaukę nuplauk po 20-30 minučių vandeniu ir veido prausikliu, kad būtų lengviau, naudok švelnią kempinėlę. Paskui nuvalyk odą poras sutraukiančiu toniku ir patepk lengvu drėkinamuoju kremu.

SODOS KAUKĖ

Kaukei reikės:

* 2 šaukštelių baltojo molio

* šaukštelio valgomosios sodos

* vandenilio peroksido tirpalo (peroksido ir šilto vandens santykiu 1:2)

Vatos diskelį suvilgyk šiltame vandenyje arba ramunėlių arbatoje ir uždėk ant nosies, kad oda suminkštėtų ir atsivertų poros. Tada tepk ant nosies paruoštą kaukę: sumaišyk molį ir sodą, įpilk tiek sodos tirpalo, kad gautum dantų pastos tirštumo kaukę. Užtepusi kaukę ant nosies, kruopščiai pamasažuok, palik 5-7 minutėms, o tada nuplauk. Odą nuvalyk poras sutraukiančiu toniku ir patepk drėkinamuoju kremu.

CITRINŲ KAUKĖ

Kaukei reikės:

* 1/3 stiklinės šviežiai spaustų citrinų sulčių,

* 2 šaukštų medaus,

* moliūgo tyrės

* kukurūzų miltų

Citrinų sultyse ištirpink medų, jame suvilgyk vatos diskelius nuvalyk jais veidą, palauk, kol oda nudžius ir nuvalyk naujai sudrėkintais diskeliais. Tokį valymą kartok 4 kartus iš eilės. Sumaišyk trinto moliūgo košelę su kukurūzų miltais ir įpilk šiek tiek medaus-citrinų skysčio. Kaukė turėtų būti tiršta, laikyk ją ant veido 5-10 minučių, paskui veidą nuprausk vandeniu. Galiausiai nuvalyk veidą toniku ir patepk drėkinamuoju kremu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis