Žavingoji mergina, kuri iš tiesų yra... vyras!

Jei domiesi mados pasauliu, tikriausiai jau esi girdėjusi Andrejaus Pejic vardą. Ši mergina... Oi, tai yra vaikinas, išgarsėjo 2011 metais, kuomet pirmą kartą demonstravo moteriškus Marc Jacobs ir Jean Paul Gaultier drabužius.

Užsienio spaudos šaltinių duomenimis, Andrej Pejic gyvenime - rimtos permainos. Kalbama, kad vyrukas pasidarė lyties keitimo operaciją.

Apie permainas savo gyvenime jis (dabar jau reikėtų sakyti JI) paviešino pats, socialiniame tinklalapyje dėkodamas visiems, palaikiusiems jį šiuo nelengvu jo gyvenimo laikotarpiu:

„Pasinaudodamas šia galimybe, noriu padėkoti visiems už meilę ir palaikymą, kurią Jūs dovanojote man per visus šiuos metus. Visa tai aš pasakoju dėl to, kad jaučiu savo atsakomybę ir tikiuosi, kad atvirai kalbant apie tai, ši tema nebebus tokia svarbia problema. Visi mes augame, tobulėjame ir tai yra normalu. Aš tikiuosi, kad neseniai įvykusios mano permainos nepavertė manęs visiškai kitu žmogumi. Aš vis dar esu toks pats, tik kitos lyties. Tikiuosi, kad Jūs sugebėsite mane suprasti.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis