Dermatologė atskleidė nesenstančių žvaigždžių grožio paslaptį

Tik pažvelk į aktorę Alexis Bledel: atrodo, per pastaruosius 10 metų ji nė kiek nepasikeitė. Dermatologė Brigitte Beasse, daugybę metų dirbanti su garsiomis žvaigždėmis, puikiai išmano jų grožio paslaptis.

„Jeigu reikėtų apibendrinti, tuomet jaunystės formulė skambėtų taip: retinolis, vitaminas C, peptidai ir šiuolaikinės technologijos, tokios kaip galvaninės srovės ar raudonos šviesos terapija, - pasakoja Brigitte. - Tereikia tinkamai pritaikyti šias priemones atsižvelgiant į odos būklę - štai ir visos gudrybės. Ypatingai svarbų vaidmenį atlieka minėtos procedūros, kurios pašalina pigmentaciją, stimuliuoja kolageno gamybą ir padeda pašalinti pasenusį odos sluoksnį. Tačiau šias procedūras galima patikėti tik profesionaliam kosmetologui. Norinčioms pasirūpinti savo grožiu namuose, siūlau laikytis 5 žingsnių sistemos“.

1 žingsnis - veido valymas

Visų pirma reikia paruošti odą karštais garais. Idealu, jei turite šiam tikslui skirtą specialų prietaisą, tačiau tą patį galima padaryti paprastu metodu: įpilkite į indelį karšto vandens, uždenkite galvą rankšluosčiu ir kelias minutes pabūkite palinkusi virš kylančių garų. Tuomet veidą patariu nuprausti kokosų arba alyvuogių aliejumi. Prausdamasi pamasažuokite veidą, kad pagerėtų kraujotaka. Tuomet užtepkite ant odos molio kaukę: ji išvalys poras, pašalins riebalų perteklių ir greitins odos medžiagų apykaitą. Po 10-15 minučių veidą švariai nuprauskite drungnu vandeniu, dar geresnį efektą pasieksite naudodamos specialius odos valymo prietaisus.

2 žingsnis - odos tonizavimas

Švarią odą palepinkite toniku su AHA rūgštimis. Šios rūgštys papildomai padeda atsisluoksniuoti senoms odos ląstelėms ir suteikia odos paviršiui lygumo, švelnumo.

3 žingsnis - masažas ir vitaminai

Visoms merginoms rekomenduočiau įsigyti veido volelį, kuriuo reikėtų masažuoti kaktą, skruostus ir smakro liniją, prieš tai patepus odą serumu su vitaminu C. Tai pagerins odos tonusą, suteiks odos spalvai tolygumo, skaistumo, taip pat užkirs kelią uždegimams.

4 žingsnis - kaukė

Alginatinė kaukė - geriausias dalykas pasaulyje. Ji padeda išryškinti veido ovalo formą, padidina odos elastingumą ir apskritai, tikriausiai jokios super prabangios procedūros nesuteikia tokio efekto. (Red. pastaba: nepamiršk, kad alginatinių kaukių svarbiausia savybė yra jų gebėjimas sustiprinti veikliųjų medžiagų poveikį ir prasiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius. Tad nepamiršk prieš tai palepinti odos serumu).

5 žingsnis - odos drėkinimas

Paskutiniame etape odą patepkite kremu su retinoliu (jo koncentracija turėtų būti parenkama atsižvelgiant į odos tipą). Puiku, jei kremo sudėtyje be retinolio taip pat bus vitaminų E ir C. Ir priminsiu: rūpinantis savo grožiu labai svarbus reguliarumas. Jūs pasakysite, kad tai ilgas ir sunkus darbas. O aš atsakysiu, kad jūs teisios. Bet pažiūrėkite į Alexis. Nejaugi rezultatas nevertas tų pastangų?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis