Penkios šventinės šukuosenos ilgaplaukėms (pamėgtos žvaigždžių)

Ilgi, išpuoselėti plaukai – tavo didžiausia puošmena. Tačiau jei kasdien juos nešioji palaidus, per šventes aplinkinius nustebink originalia šukuosena. Tokią gali visai paprastai pasidaryti ir pati. Imk pavyzdį iš įžymybių.

SUIMTOS GARBANOS

Ištrinktusi plaukus sutepk standinamąja priemone ir suk sruogas karštomis plaukų žnyplėmis. Vieną sruogą suk į išorę, kitą – į vidų. Taip garbanos kris natūraliau. Baigusi išskirstyk sruogas pirštais – tegul kiek išsileidžia. Suėmusi saują viršugalvio plaukų šukomis nestipriai pavelk jų apačią. Atrodys daugiau plaukų. Galiausiai suimk šonuose dvi sruogas, susuk jas ir suėmusi (tik neįtempk!) pakaušyje susek blizgia sege.

KUKLUS KUODELIS

Pats kukliausias kuodas Holivude išgyvena tikrą renesansą. Jį šiais metais jau spėjo pademonstruoti ne viena žymi gražuolė. Tačiau tai paprasta, bet įnoringa šukuosena. Kopijuok aktorę Gwyneth Paltrow, jei tavo veido forma tobulo ovalo. Jei ne, rinkis kitus kuodo variantus. Gali plaukus supinti į kasą ar sugarbanoti ir suskti į laisvą kuodą. Taip kad tavo veidą apsuptų kelios „pabėgusios“ sruogos.

ŠONINĖ UODEGĖLĖ

Perskirk plaukus viename šone ir suimk į žemą uodegą kitame. Jei auskarai itin masyvūs ir blizgūs, surištą gumelę apsuk plaukų sruoga. Sudarysi įspūdų, kad uodega surišta tavo pačios plaukais. Jei auskarai bus kuklūs, drąsiai į blizgią, ploną plaukų gumelę sek stambią, žėrinčią segę.

KARŪNA IŠ KASŲ

Šį sezoną itin madinga plaukus puošti aukso spalvos grandinėlėmis ir vėriniais. Taip gali dabinti kuodą arba mėgdžiok aktorę Florence Welch ir apjuosk galvą kasų karūna. Susipink dvi kasas ir jomis apjuosk galvą. Pynių karūną sutvirtink mažais segtukais ir papuošk keliomis aukso grandinėlėmis.

SUPINTA UODEGA

Ši šukuosena kaip tik tau, jei plaukai itin stori ir ilgi. Jei plaukai vos žemiau pečių, teks pasitelkti dirbtines sruogas. Suimk plaukus viršugalvyje į uodegą ir ją supink. Pink gana kietai. Baigusi kiekvieną plaukų kasos kilpelę patempk – nebijok papešioti. Kasa atrodys valiūkiškai ir kur kas storesnė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis