7 maisto produktai tavo grožiuiDermatologijos mokslų daktaras Nicholas Perricone'as atliko tyrimus ir paskelbė viltį teikiančią naujieną: kai kuriais maisto produktais išvaizdą galima pagerinti vos per kelias dienas. Štai ko vertėtų kuo greičiau įtraukti į savo valgiaraštį.

Dėl švarios odos
Tiks moliūgų sėklos, nes jose gausu cinko. JAV dermatologijos akademijos žurnale paskelbtų tyrimų duomenimis, dažniausia aknė puola tuos, kuriems stinga šio elemento. Tad jei nori švaresnės odos, per dieną suvalgyk 1–2 šaukštus moliūgų sėklų.

Dėl nepaburkusio veido
Lietuvos vandens telkinių pakrantėse auga itin naudingas augalas – paprastasis rėžiukas. Gerai, kad jį galima auginti ir sode ar po langais. Rėžiuko lapuose yra vitamino C bei antioksidantų, slopinančių uždegimus ir sutraukiančių poras. Be to, šiame augale gausu jodo, geležies, kalio, fosforo, fitoncidų. Valgyk rėžiuko lapų vietoj salotų ir džiaukis švytinčia oda. Juolab kad rėžiukas gali padidinti antioksidantų kiekį tavo kraujyje ir net sumažinti DNR pažeidimus.

Dėl šviesesnių akių
Špinatai. Juose gausu liuteino – vieno pagrindinių elementų, saugančių akis, suteikiančių joms skaidrumo, o baltymams – baltumo. Per dieną jų sukramsnok vieną du puodelius.

Dėl šilkinių plaukų
Reikia žaliųjų pupelių. Jose yra silicio (ne salicilo ir ne silikono!). Tyrimų duomenimis, žmonių, kurie devynis mėnesius vartojo silicio papildų, plaukai tapo storesni, stipresni. Gali net mikrobangų krosnelėje pasišildyti šaldytų žaliųjų pupelių ir triaukšti jas vietoj užkandžio.

Dėl stiprių nagų
Telkis į pagalbą kiaušinius. Jų valgyk kelis kartus per savaitę. Kiaušiniuose yra biotino, kuris stiprina nagus.

Dėl ilgalaikio grožio
Jei sulaukusi keturiasdešimties nori atrodyti kaip Halle Berry, kirsk kivių. Juose gausu vitamino C, kuris ne tik stabdo senėjimo procesą, bet ir stimuliuoja kolageno gamybą. O kuo daugiau odoje kolageno, tuo ji stangresnė, tvirtesnė. Net po 15 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis