Kaip makiažu susikurti tobulą veido formą + laimėk makiažo pagrindą!

Sveikiname konkurso nugalėtojas, kurioms atitenka „L’Oréal Paris“ makiažo pagrindas „True Match“! Nugalėtojų prašome susisiekti el.paštu portalas@cosmopolitan.lt  Šį kartą prizai atitenka:
* Birutei Bružienei
* Audronei Gaidimavičienei
* Giditai Lebeckaitei
* Rasai Stankevičienei
* Gabrielei Šegždai

Kad veidas atrodytų akimirksniu tobulesnis, tereikia pasirinkti tinkamą makiažo pagrindą, pasinaudoti keliomis gudrybėmis, padėsiančiomis suformuoti nepriekaištingą ovalą. COSMO pataria, kaip pudra skruostikauliams suteikti išraiškingumo, pakoreguoti nosies, smakro formą ir užmaskuoti veido putlumą.

Prieš tobulindama veidą pirmiausia turėtum jį gerai sudrėkinti ir padengti tinkamu makiažo pagrindu, kuris ne tik paslėptų odos nelygumus, bet ir užtikrintų, kad makiažas išliks tobulas visą dieną. Makiažo pagrindą rinkis atidžiai, jo spalva turėtų atitikti tavo odos atspalvį. Tai patikrinti gali šiek tiek makiažo pagrindo užtepusi ties apatinio žandikaulio linija. Jei užtepus ir išsklaidžius makiažo pagrindą jo atspalvis nesiskiria nuo odos, pagrindas tau tinka tobulai.

Kosmetikos kompanijos „L’Oréal“ makiažo pagrindas „True Match“ tiks kiekvienai, nes jis puikiai prisitaiko prie odos struktūros. Šis pagrindas yra ypač švelnus, o lengva kreminė formulė nepriekaištingai padengia odą, paslepia visus netobulumus. Be to, gali išsirinkti iš daugybės atspalvių, nuo tamsiausio iki šviesiausio – be vargo atrasi tą, kuris tobulai tiks tavo odai. Garantuotas rezultatas: natūraliai atrodanti, gyvybinga ir švytinti oda.

Kaip dengti veidą makiažo pagrindu? Pradėk nuo veido vidurio, darydama potėpius ant skruostų ir kaktos. Išsklaidyk jį tepdama iš viršaus į apačią, tuomet oda pasidengs tolygiau. Makiažo pagrindą užfiksuok permatoma biria pudra.

Šviesesnio atspalvio maskuokliu patepk vidinius akių kampučius, taip pat zoną po išoriniais akių kraštais, aplink šnerves ir lūpų kampučius. Vos pastebimai pašviesintos šios zonos kaipmat suteiks veidui gaivumo ir skaistumo.

Maskuokliu pašviesink viršutinės lūpos vingį – Kupidono kalvą, taip lūpoms suteiksi putlumo. Taip pat pašviesink ir arkas po antakiais, tuomet žvilgsnis atrodys atviresnis, išraiškingesnis. Pabaigoje skruostų iškiliausias vietas perbrauk skaistalais: teptuku brauk nuo jų centro smilkinių link. Tai skruostams suteiks gyvybingumo. Štai ir viskas – tavo veidas atrodo tobulai!

Apačioje Facebook komentaruose rašyk: Mano oda su „True Match“ taps... ir pabaik sakinį! 5 laimingosioms padovanosime pasirinkto atspalvio „L’Oréal Paris“ makiažo pagrindą „True Match“!

Užsakymo nr.: PT_65945866

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis