Kokiomis priemonėmis pailginti blakstienas? (3 paprasti būdai!)

Ak, kaip būtų puiku turėti ilgas ir tankias blakstienas, išryškinančias akis ir suteikiančias žvilgsniui nepakartojamo žavesio... Prisiklijuoti ar prisiauginti dirbtines - lengva, tik štai norėtųsi savų, visiškai natūralių. Viskas įmanoma, jei tik labai nori! Apsišarvuok kantrybe, nes rezultatų per vieną dieną nepasieksi. Užtai ilgomis ir tankiomis blakstienomis galėsi džiaugtis tikrai ne porą savaičių!

Mes siūlome tau 3 patikimus metodus, padedančius pažeistoms blakstienoms atsigauti ir skatinančius jų augimą. Tai aliejus, arbata ir žolelės.

Arbatos kompresas. Ne veltui Japonų kalboje žodžiai „blakstienos“ ir „arbata“ yra sinonimai. Arbatoje esanti rūgimo medžiaga taninas tonizuoja akių vokų odą, atkuria ir stiprina blakstienas. O arbatos kompreso procedūrą pakanka atlikti kartą per savaitę. Vatos pagalvėles pamirkyk stiprioje, šiltoje arbatoje ir uždėjusi ant užmerktų akių, palaikyk 15 minučių.

Rugiagėlių ir ramunėlių nuoviras. Toks nuoviras pasitarnaus blakstienų stiprinimui ir tamsių ratilų po akimis šalinimui. Arbatinį šaukštelį rugiagėlių ir ramunėlių žiedlapių užpilk 200 ml verdančio vandens, palik per naktį pastovėti ir nukošk. Vatos pagalvėles pamirkyk tokiame nuovire, uždėk ant užmerktų akių ir palaikyk 15 minučių.

Stebuklingasis aliejus. Aliejai seniai žinomi kaip geriausias serumas blakstienų grožiui. Aliejų komponentai įsiskverbia giliai į plaukelių šaknis ir stiprina juos iš vidaus. Naudok ricinos, migdolų, linų sėmenų, somondsijų ar alyvuogių aliejų ir teigiamus rezeltutatus pastebėsi visai netrukus! 2-3 lašelius aliejaus užlašink ant švaraus blakstienų šepetėlio ir patepk blakstienas nuo pat šaknų iki galiukų, tarsi dažydamasi tušu. Geriausia procedūrą atlikti vakare, kad aliejus galėtų veikti visą naktį.

Jei esi iš tų nekantriųjų, nemėgstančių grožio procedūrų – gali atsisakyti kompresų iš arbatos ir žolelių, tačiau tepti blakstienas aliejais tiesiog būtina! Daryk tai bent 2-3 kartus per savaitę, tik neužsitepk aliejaus per daug, nes rytinio akių paburkimo dar ilgai neatsikratysi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis