Liemenėlės dėvėjimo klaidos

Ne vienerius metus apatinio trikotažo specialistai tvirtina, jog daugiau nei 60 procentų moterų dėvi netinkamo dydžio liemenėlę. O netinkamos liemenėlės dėvėjimas gali sukelti nemažai nemalonių pojūčių: ne vien krūtų skausmą ar jų deformaciją, bet ir nugaros, pečių, netgi galvos skausmus ar migreną.

* Pirmas ženklas, kuris įrodo, kad liemenėlė tau netinka – įsispaudusi juosta ant odos nugaroje. Verčiau pasitikrink veidrodyje, nes nepajutus nepatogumo ar skausmo tai pastebėti sunku. Taip būti neturėtų – susisek liemenėlę ant laisvesnio kabliuko. Nebeįmanoma daugiau jos atlaisvinti? Tuomet keliauk pirkti naują ir kuo greičiau!

Etiketėje nurodyti išmatavimai privalo atitikti tavuosius, kitaip liemenėlės juosta ar kaušeliai bus per maži/ per dideli. Tau ir tavo krūtinei, patikėk, iš to jokios naudos. Todėl pirkimo „iš akies“ metodą čia reikėtų pamiršti.

* Kai kurios merginos, norėdamos vizualiai padidinti, sukelti krūtinę, smarkiau įtempia dirželius ir tampriau susisega liemenėlę. Taip negalima! Didesnės žalos nei toks dėvėjimo būdas, greičiausiai, savo krūtinei padaryti nė neįmanoma: veržianti liemenėlė sukels nugaros, pečių, krūtų skausmus, oda bus sudirgusi, didelė tikimybė, kad nuolatos suspaustos krūtys deformuosis.

* Jei pastebi liemenėlės dirželių įspaudus ant pečių, pats metas atleisti „vadeles“. Dauguma moterų mano, jog dirželiai – tai pagrindinė ašis, laikanti krūtinę. Deja! Svarbiausią darbą atlieka liemenėlės juosta, ne dirželiai. Todėl gali juos ramia sąžine atlaisvinti ir nesibaiminti, kad dėl to krūtinė nebesilaikys tinkamoje pozicijoje.

* Tarp kaušelių esanti juostos dalis turi būti prigludusi prie krūtinkaulio. Jei taip nėra, liemenėlė greičiausiai tau yra per didelė.

* Jokiu būdu nedėvėk liemenėlės, jei atrodo, kad krūtys išvirs iš kaušelių. Ne vien dėl priežasties, kad „lipančios lauk“ dvynės atrodo labai neskoningai (!). Į kaušelį turi tilpti visa krūtis, o esant priešingam atvejui, teks įsigyti didesnę liemenėlę. Juk nenori, kad tavo krūtinės forma taptų neatpažįstama?

* Sportuojančioms merginoms privaloma įsigyti specialią liemenėlę. Tai lygiai taip pat svarbu, kaip bėgikams įsigyti tinkamą sporto avalynę. Speciali liemenėlė tinkamai prilaikys tavo krūtis: bėgant tavo krūtinė vertikaliai juda 20 centimetrų diapazonu, todėl specialus apatinis trikotažas, akivaizdu, yra būtinas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis