Sodos vonios: organizmo valymui ir lieknesnei figūrai

Vonelė su soda – tikras atradimas kūno priežiūrai. Ji suminkština ir išlygina odą, tuo pačiu padeda išspręsti daugelį kosmetinių problemų. Norėdama pamatyti rezultatus, voneles turėtum daryti kas antrą dieną. Visą kursą sudaro 10 procedūrų.

Vonelės su soda mažina įvairias odos priešuždegimines ir alergines reakcijas, raminančiai veikia nervų sistemą. Geriausiai jomis mėgautis dienos pabaigoje prieš miegą. Be to, sodos vonios padeda sulieknėti ir išvalyti organizmą!

Kaip pasidaryti sodos vonią
Kad poveikis odai ir organizmui būtų maksimalus, vanduo turi būti karštas (ne mažiau 39 laipsnių), nes būtent karštas vanduo užtikrina geresnį organizmo valymą. Pradėti vonelės su soda procedūrą reikia nuo 36 laipsnių temperatūros, kad oda galėtų priprasti. Procedūra trunka 25 minutes. Po sodos vonios patariama kūną nuskalauti švariu vandeniu ir pailsėti.

Vonios su soda receptas
Vandens vonia be jokių priedų tinka bendram organizmo atsipalaidavimui ir suminkština odą. Siekdama didesnio efekto ir norėdama sulieknėti, į vonią įpilk valgomos sodos ir jūros druskos. Norėdama atsikratyti celiulito, į sodos vandenį dar įpilk eterinių aliejų, kurie sustiprins anticeliulitines sodos savybes. Stiklinę sodos ištirpink nedideliame vandens kiekyje ir gautą tirpalą supilk į vonią su vandeniu.

Norėdama sulieknėti, 300 g valgomosios sodos sumaišyk su 500 g ar daugiau jūros druskos ir supilk į karšto vandens vonią. Jūros druskos gali įpilti ir daugiau. Net ir 1 kg jūros druskos supylus į vonią, jos koncentracija vonioje bus mažesnė nei jūroje.

Anticeliulitinė sodos vonia
Stiklinę sodos sumaišyk su citrinų arba apelsinų eteriniu aliejumi. Jie teigiamai veikia ir normalizuoja riebalų apykaitą. Be to, citrusiniai aliejai – natūralūs antidepresantai, pakeliantys nuotaiką. Tokia vonia bus ne tik naudinga, bet ir suteiks malonumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis