Naujausios šukuosenų tendencijos – pagal kiekvieno stilių ir skonį

Madai ir stiliui neabejingi, su nekantrumu laukia kasmetinių mados savaičių, kuomet garsiausi dizaineriai, mados namai, prekiniai ženklai pristatydami savo kūrybą mados kolekcijų metu, supažindina visus ir su naujausiomis mados tendencijomis mados industrijoje.

Visai neseniai prabėgus rudens mados savaitei, stiliaus ekspertė Olga Wiseman, žengdama koja kojon su mada ir jos naujienomis, apžvelgusi mados savaitės renginius, atskleidžia pagrindines naujausias plaukų mados tendencijas.

Moterų šukuosenų mados vėjai vėl atneša trumpus bob, kare, twiggy stiliaus kirpimus. Populiarūs tikslūs kirpimai, pavyzdžiui, griežtas kare su prailgintu priekiu bei plėšytais kirpčiukais. Kirpimuose gali būti ir asimetrija.

Plaukų spalvose dominuoja šilti rudi žemės atspalviai, žaidžia vos matomos kitos spalvos plaukų sruogelės - „blikai“. Kolekcijų pristatymo metu vėl prisimintas Retro stilius, ypatingas didele plaukų apimtimi viršugalvyje, kirpėjams gerai žinoma kaip šukuosena „Babetta“, kurią ypatingai mėgo prancūzų aktorė Brigitte Bardot.
„Rudens mados savaitės metu 60-tųjų, 70-tųjų mados renesansas gan ryškus buvo YSL, Armani, Chanel kolekcijose, o šie mados lyderiai – vieni svarbiausių tendencijų diktatorių“,- teigia mados ekspertė Olga.

Fotogalerijoje: Olgos Wiseman ir Vikos Vaineikienės perteiktos populiariausios naujausios šukuosenų bei dažymo tendencijos.

Moterų šukuosenose vėl aktualus šlapias plaukų efektas, jų šukavimas atgal arba griežtas sklastymas per vidurį. Renkantis pastarąjį variantą, madingiausia plaukus šukuoti ant ausų.

Šukuosenos paprastos, lengvai sukuriamos, joms nebūtina įgudusi specialisto ranka, tačiau nuolat akcentuojama apimtis. „Kasos, uodegėlės, kuodeliai – vėl madinga viskas, ką pati moteris geba padaryti su savo plaukais namuose“, - dėsto viena iš grožio salonų „Greenas“ įkūrėjų. Pasak jos, pagrindinis dėmesys šukuosenoje teikiamas plaukų koloristikai.

Anot stilistės, buvusį madingą „ombre“ dažymą - tamsių plaukų šaknų ir šviesių galiukų tandemą, išgaunamą gan stipraus kontrasto būdu, pakeitė naujiena -„sombre“ dažymas. „Jei ombre dažymas buvo skirtas tik tamsiaplaukėms, tai sombre gali išmėginti ir šviesiaplaukės. Pastarasis dažymas ypatingas tuo, kad spalvos nuo šaknų iki galiukų perėjimas ne toks kontrastingas, labiau natūralus, lyg saulės nugairintas“, - atskleidžia mados analitikė. Šį naująjį dažymo stilių jau pamėgusios pasaulio įžymybės Kate Mara, Rosy Hurtington-Whiteley.

Stiliaus ir įvaizdžio kūrimo meistrė Olga pabrėžia, jog naujų šukuosenų bei plaukų spalvų tendencijų gausa leidžia kiekvienam, priklausomai nuo veido bruožų, plauko struktūros, asmenybės stiliaus pasirinkti labiausiai tinkantį įvaizdžio atnaujinimą.

Mados Analitikė pastebi, jog į vyrų plaukų madą grįžta natūralumas, elegantiškumas, dominuoja klasika: „Vyrų modeliniame kirpime nebeliko aštrių kampų. Ryški tendencija šukuosenoje: trumpi šonai, ilgesnis viršugalvis, iškarpymas priekyje. Plaukai šukuojami atgal arba daromas ryškus sklastymas viduryje ar šone – vėlgi priklauso nuo vyro veidų bruožų, jo stiliaus.“ Taip pat kaip ir moteriškų šukuosenų madoje, taip ir vyriškų populiarus šlapių plaukų efektas. „Blizgantys plaukai ir batai – naujausias vyrų mados vėjas, įpareigojantis investuoti ne tik į gerą kokybišką avalynę, bet ir į žvilgesį plaukams suteikiančias plaukų priežiūros priemones“,- atskleidžia stilistė Olga.

Ir nors naujosios plaukų, kaip ir mados tendencijos, pristatytos rudens mados savaitės metu, yra skirtos tik ateinančiam pavasariui, vasarai, mados analitikė ragina nelaukti ir jau pradėti vadovautis šiais naujais mados vėjais siekiant savo stilingo, išbaigto, nuolat koja kojon su mada žengiančio įvaizdžio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis