Ko nevalia pamiršti norint puikuotis tobulomis lūpomis?

Sakoma, kad apie moterį galima labai daug pasakyti vos pažiūrėjus į jos mėgstamiausią lūpdažį. Drąsesnės ir kasdienai renkasi ryškias lūpų spalvas, kitoms dieniniam makiažui užtenka ir blyškios spalvos lūpų blizgio.

Tačiau kad ir kokia spalva ar priemone nuspręstume ryškinti lūpas, visoms, norinčioms patraukliai atrodyti, galioja pagrindinė taisyklė: gražios lūpos – pirmiausiai sveikos lūpos. Juk ant šerpetojančių, sutrūkinėjusių ar nušalimo pūslelėmis nusėtų lūpų net ir brangiausias lūpdažis estetiškai neatrodys...

Lūpų oda skiriasi nuo kūno odos: lūpos neturi apsauginio ragėjančio sluoksnio, nėra ir prakaito bei riebalų liaukų, vienintelis drėkiklis yra seilės. Todėl lūpos ypač jautrios žiemos šalčiams, saulės spinduliams, vėjui, sausam aplinkos (viduje ir lauke) orui. Net kai sloguojate, gleivinės labai išsausėja – lūpos sukempa, pradeda trūkinėti, jas ima perštėti, gali pasirodyti net ir kruvini įplyšimai.

Todėl norint, kad lūpos, net ir smarkiai atšalus orams, neprarastų sveikos išvaizdos ir atrodytų patraukliai, būtina kasdien jomis rūpintis. Jeigu jaučiate tempimą, skausmą – lūpos jau išsausėjo. Drėkinti reikia ne tik tada, kai jaučiate fizinį diskomfortą, bet keletą kartų per dieną, ypač svarbu apsaugoti jas nuo šalčio prieš einant į lauką.

To nevalia pamiršti: šerpetojančias, suskilinėjusias, arba, dar blogiau, puslelėmis nusėta lūpas teks gydyti ne vieną dieną, o to išvengti galima sugaišus vos porą sekundžių patepant lūpas apsaugine drėkinančia priemone.

Labai svarbu užkirsti kelią lūpų įplyšimams, nes būtent juose ir gali „nusėsti“ bakterijos sukeliančios herpesą. O kokia priemonė užtikrins optimaliausią lūpų apsaugą ir drėkinimą?

Kaip išsirinkti tinkamas lūpų priemones?

1. Rinkitės be stipraus kvapo, neutralias priemones ( stipriai aromatizuotos priemonės sausina lūpas, skatina jas laižyti, todėl šaltyje jos gali daugiau pakenkti nei padėti);

2. Jei naudojate priemones dieną, atvirame ore, rinkitės su apsauginiais flitrais nuo saulės.

3. Rinkitės drėkinančias ir maitinančias priemones su alaviju, simonsijų aliejumi, su lanolinu su vitaminu A ir E.

Patariama prieš dažant lūpas (ypač – lūpdažiu) padengti jas lūpų balzamu. Verta rinktis tokį, kuris veikia ir kaip lūpų dažų pagrindas, taip ne tik ilgiau džiaugsitės ryškia lūpų spalva, bet ir apsaugosit lūpas nuo išsausėjimo, kurį dažnai sukelia lūpų dažai, o ypač – matiniai.

Kompanija „Blistex“ jau 60 metų kuria lūpų priežiūros priemones, kurias kasdien savo lūpų grožiui puoselėti naudoja milijonai moterų visame pasaulyje. Šias priemones patogu nešiotis rankinėje, o iš daugybės skirtingomis savybėmis pasižyminčių „Blistex“ produktų, kiekviena išsirinks tokią, kuri atsitiks jos reikalavimus. 

O kuris „Blistex“ yra tau skirtas?Laimėk konkurse visą rinkinį!

„Blistex“ priemonės, kurias gali laimėti:

„Blistex“ „MedPlus“ 

Maloniai vėsina lūpas, sumažina perštėjimą ir paraudimą. Sudėtyje yra gydomųjų medžiagų (eukalipto, mentolio, kamparo), kurios padeda sausoms, sutrūkusioms lūpoms, jas drėkina.

„Blistex“ „Daily Lip Conditioner“

Ypatinga kasdieninė lūpų priežiūra, geras lūpų dažų pagrindas.

„Blistex“ „Lemonade Blast“

Drėkinatis ir masažuojantis lūpų balzamas. Naujasis unikalus masažuojantis antgalis padeda geriau įsigerti drėkinančioms medžiagoms, bei pašalina nušerpetojusią odą.

„Blistex“ „Sensitive“

Nepriekaištingai suderintos Blistex Sensitive lūpų balzamo medžiagos drėkina lūpas ir apsaugo jas nuo išorės poveikio.

„Blistex“ „Lip Briliance“

Su spalva ir blizgesiu, maitina, saugo, lygina lūpas, SPF 15.

Užsakymo nr.: PT_66202968

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis