Kaip tepti kosmetikos priemones, kad atrodytum nepriekaištingai

Jei manai, kad po drėkiklio tepamas paakių kremas, stipriai klysti. Iš kosmetikos priemonių tikimės tik viena: kad jos veiktų! Ar ne todėl negailime pinigų pačioms įvairiausioms jų rūšims? Deja, nesilaikydamos tinkamos priemonių tepimo eilės, gerokai sumažiname jų veiksmingumą. Šis ruošinukas padės priemones surikiuoti tinkamas tvarka ir išpešti iš jų maksimalią naudą.

1. Valiklis
Ištepk, pamasažuok, nuprausk ir vėl visa tai pakartok. Tik taip tikrai atsikratysi purvo. Jei valiklį naudosi tik vieną kartą, pašalinsi tik paviršiaus nešvarumus, odos porų taip ir nepasieksi.

2. Losjonas
Jei moji į jį ranka, be reikalo. Tai tolygu parašyti disertaciją ir uždaryti jos failą neišsaugotą: be losjono visos valymo pastangos nueina veltui, nes kažkiek purvo lieka ir po valiklio. Tad užpilk jo ant vatos gabalėlio ir išvalyk poras.

3. Kremas nuo spuogų
Jei naudoji jį ar kremą randams šviesinti, tepk jį dabar.

4. Serumas
Pagrindinė taisyklė kalbant apie veido kremus: pradėti reikia nuo lengviausio. O serumo konsistencija švelniausia. Be to, jis įsigeria greičiausiai. Šios koncentruotos priemonės veikliosios medžiagos skverbiasi tiesiai į poras, tad rinkis tokį, kuris būtent tavo odai suteiktų daugiausia naudos.

5. Akių kremas
Kiek mūsų iki šiol manė, kad akių kremą reikia tepti paskutinį? O jis turi būti naudojamas prieš drėkiklį, aliejų ir priemonę nuo saulės! Kaip ir serumas, šis kremas yra itin skystas, tad būtina, kad jam kelio neužkirstų jokie barjerai. Akių kremą reikia ne braukti pirštu, o įtapšnoti bevardžio piršto pagalvėle.

6. Drėkiklis
Net jei oda riebi, jį naudoti privalu. Įmasažuok drėkiklį į odą sukamaisiais judesiais (jie gali būti nukreipti ir į vidų, ir į išorę).

7. Aliejus
Jei nori, kad aliejus atliktų visas savo funkcijas, t. y. išvalytų poras ir suteiktų odai švytėjimo, patapšnok juo sausiausias veido vietas. Taip tarsi užrakinsi drėkiklį. Aliejus prasiskverbia per kremą, o šis aliejaus neįveikia, todėl drėkiklis visada turi būti tepamas prieš aliejų.

8. Apsauginė priemonė nuo saulės
Jei tepsi ją iš karto po odos valymo, nueis perniek visų kitų vėliau tepamų priemonių poveikis. Apsauginė priemonė nuo saulės turi būti tepama paskiausiai – tada ji veiks visa jėga.

9. Makiažo pagrindas
Tinkama tvarka turi būti naudojamos ir makiažo priemonės, tada atrodysi nepriekaištingai. Makiažo pagrindas turi būti tepamas pirmas, nes jis veikia kaip pudros magnetas, išlaikantis ją vietoje. Be to, šiuolaikinis makiažo pagrindas teikia papildomos naudos: gydo spuogus ir reguliuoja riebalų išsiskyrimą.

10. Kreminė pudra
Jos sluoksnis turi būti lengvas ir plonytis, kad oda atrodytų kuo natūraliau.

11. Maskuoklis
Įvertink tas veido vietas, kurioms reikia papildomo maskavimo. Tada brūkštelėk plonu šepetėliu per maskuoklį ir švelniai juo padažyk reikiamą vietą.

12. Bronzantas, tada skaistalai
Bronzantų tikslas – suteikti veidui švelnaus struktūriškumo. Tik tai padariusi paryškink skruostus skaistalais.

13. Vokų šešėliai, akių kontūro priemonė, blakstienų tušas
Nudažytos blakstienos gali trukdyti brėžti akių kontūrą, tad tušą naudok tik vokus padengusi šešėliais ir apvedusi akių kontūrą.

14. Antakiai
Jų spalva turėtų tikti prie tavo šešėlių, skaistalų ir lūpų dažų. Štai kodėl turi ryškinti juos paskutinius, kai jau matysi visą vaizdą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis