Šukuosenos, kurios labiausiai jaunina

Jauti, kad jau metas permainoms? Tuomet pradėk nuo šukuosenos! Mes patarsime, kokie kirpimai labiausiai jaunina, tačiau nepamiršk, kad šukuosena turi tikti ir prie tavo veido bruožų.

Bob arba kare kirpimas

Nuotraukos: Scanpix/Reuters, Sipa Press, AFP

Tiesos tame, kad trumpi kirpimai jaunina, tikrai yra. Tačiau ši taisyklė galioja toli gražu ne visoms. Jei tau dvidešimt metų, tokia šukuosena greičiau pridės kelis metus, nei juos atims. Problema tame, kad kare kirpimas savaime asocijuojasi su tam tikru amžiumi: 25-27 metais. Todėl kare geriau rinktis vyresnėms moterims.

Kokį kare šukuosenos ilgį pasirinkti, priklauso nuo tavo veido bruožų: formos, skruostikaulių, kaklo... Kitas klausimas – ar reikalingi kirpčiukai, nes jie gali vizualiai pakeisti veido formą ir ne visuomet į gerąją pusę. Kirpčiukais gali puikiai paslėpti pernelyg aukštą kaktą, tačiau jei tavo kakta žema, o kirpčiukų vis tiek norisi - rinkis stipriai iškarpytus ir suguldytus ant šono, kad atrodytų taip, tarsi jie būtų „suguldyti“ vėjo.

Berniukiško tipo kirpimas

Nuotraukos: Scanpix/Reuters, Sipa Press, AFP

Tokios šukuosenos labiausiai jaunina vyresnes nei 50 metų moteris, ypatingai, jei pasirenkama ir stilinga, jaunatviška apranga. Puikiausias pavyzdys – aktorė Sharone Stone. 30 – 40 metų lieknoms moterims toks kirpimas taip pat tiks, tačiau stambesnėms reikėtų gerai pagalvoti, nes trumpas kirpimas gali išryškinti žandukus.

Anot stilistų, labai trumpos šukuosenos jaunas merginas gali pasendinti 4-5 metais, tačiau Holivudo merginų pavyzdžiai aiškiai rodo, kad ši taisyklė 100% tikrai nepasitvirtina. Kai kuriais atvejais ilgi plaukai uždengia gražiausius veido bruožus, o trumpi leidžia juos išryškinti.

Ilgi plaukai

Nuotraukos: Scanpix/Reuters, Sipa Press, AFP

Nieko naujo, nieko ypatingo: ilgi palaidi plaukai – įprasčiausia jaunų merginų šukuosena. Trisdešimtmetę tokia šukuosena gali pajauninti net 5 metais, tačiau tik tuo atveju, jei plaukai sveiki, o veido oda skaisti. Vyresnėms moterims ilgi palaidi plaukai retai kada tinka, todėl specialistai pataria juos surišti į kuodą arba susišukuoti atgal. O štai jaunesnėms merginoms arba vidutinio amžiaus moterims plaukus vertėtų susirišti viršugalvyje ir leisti jiems laisvai kristi arba susipinti kasą ant šono.

Banguotos šukuosenos

Nuotraukos: Scanpix/Reuters, Sipa Press, AFP

Lengvai subanguoti plaukai jaunoms merginoms suteikia elegantiškumo ir nesendina, o štai vidutinio ir vyresnio amžiaus moteris praktiškai visuomet jaunina, priešingai, nei tarsi prilaižytos šukuosenos, kurios prideda bent kelis metelius. Šiek tiek bangelių nepamaišys tiek palaidiems, tiek ir surištiems plaukams. Tik nesumaišyk: bangelių, o ne garbanų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis