10 vakarinio makiažo variantų

Jau ne vienerius metu viena populiariausių šventinių temų - 1920-ųjų retro įvaizdis arba kitaip vadinama džiazo era. Pasiruošk savo vakarėliui susikūrusi romantišką lemtingos gražuolės įvaizdį.

Kurdama vakarinį makiažą Getsbio tema atkreipk dėmesį į pagrindinius šio laikotarpio grožio kanonus. Buvo madingi tvarkingi plonyčiai antakiai it siūlelis įrėminę skvarbų kiek pavargusį žvilgsnį. Akis merginos ryškindavo tamsiai rudais, alyvų, pilkšvais ir panašių prislopintų atspalvių šešėliais suteikdamos padūmavusį efektą. Kad vakarėlio įvaizdis būtų šventiškesnis, gali išbandyti ir švytinčius auksinius, sidabrinius vokų šašėlius ar kitos spalvos žėručius.

Svarbus džiazo eros akcentas - mažutės tamsios lūpos su išraiškinga Kupidono kalva (linkiu viršutinėje lūpoje). To meto merginos lūpas dažė sodriais raudonojo vyno, tamsiai raudonais, tamsiai violetiniais ar net beveik juodai raudonais lūpų dažais.

Beje, nepamiršk paryškinti blakstienų ir suteikti skruostams gyvumo rausvais skaistalais. Nebijok vakarėlio metu išsistraukti lūpų dažų ar pasipudruoti nosytės - anuomet tai buvo itin madinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis