Kaip makiažu pasiaurinti veidą? Kim Kardashian vizažisto paslaptys(FOTO)

Ši moteris tobulai moka porą dalykų: savo asmeninį gyvenimą paversti populiariu realybės šou ir pasidaryti gražų makiažą. Pastarojo esmė – vizualiai plonesnė nosis, siauresnis veidas ir iškilesni skruostikauliai. Jei žaviesi Kim Kardashian makiažu, skaityk kaip tokį pasidaryti.

Tikriausiai žinai, kad veido bruožus paryškinti ar paslėpti galima ir bronzine pudra. Jei ja perbrauksi po skruostikauliu ir per žandikaulio linija, veidas atrodys kiek lieknesnis. Tačiau jei nori kur kas didesnio efekto, veido bruožus tiesiogine prasme reikės nusipiešti. Kaip tai daro Kim. Tik atsimink, kad toks makiažas visiškai netiks dienos metu.

Taigi, pradedam. Tau reikės kelių spalvų makiažo pagrindų: tamsaus ir šviesaus. Jei yra spuogų ar raudonų dienų – žalios spalvos. Jei kamuoja pigmentinės dėmės ar apgamai – violetinio. Žalią ar violetinį makiažo pagrindą tepk tik ant problematinių vietų.

Šviesų – dviem ar trimis tonais šviesesnį už tavo veido odą – makiažo pagrindą tepk ten, kur norėtum vizualiai išryškinti. Paprastai tepama po akimis, ant skruostikaulių-žandų, nosies šonus, smakro vidurį, kaktos vidurį ir per patį nosies vidurį. Tačiau jei smakras didelis, šviesus plotas turėtų būti siauresnis. Ta pati taisyklė galioja, jei kakta plati.

Tamsų – porą tonų tamsesnį už veido spalvą – makiažo pagrindą tepk po skruostikauliais, kaktos šonuose, vesk liniją aplink smakrą ir aplink šviesų brūkšnį per nosies vidurį. Tamsi spalva plonina ir paslepia, tad šio makiažo pagrindo tepk ir ant žandikaulio linijos, jei veidas platus.

Dabar laukia sunkiausias darbas. Kruopščiai išskirstyk ir suliek makiažo pagrindus. Taip, kad nebeliktų griežtų linijų ir makiažo pagrindų spalvos viena su kita susilietų lengvai pereinant.

Tai atlikus, veidą padenk biria pudra. Pirma užfiksuok makiažo pagrindą įprasta biria pudra. Kiek šviesesne perbrauk per kaktą, nosies viršų, smakrą ir žandus. Tamsesne matine arba bronzine pudra brauk po skruostikauliu, veido šonus, palei žandikaulio liniją ir pasmakrę.

Kita būtina detalė – sunkus, dūminis akių makiažas ir dirbtinės blakstienos. Jei akys bus padažytos neryškiai, visas dėmesys kris veido odai ir išryškės dvi skirtingos makiažo pagrindo spalvos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis