Kad dantys būtų baltesni: 5 greiti makiažo triukai

Visos žinome, kad šypsena atrodo dar gražesnė, jei galime pasidžiaugti baltais dantukais. Deja, juos išbalinti nėra lengva. Tačiau makiažo meistrai atskleidžia keletą greitų ir visai paprastų makiažo gudrybių, kurios užmaskuos geltoną dantukų atspalvį, o baltus pavers dar baltesniais.

Tinkama lūpų spalva

Jei nori, kad dantys atrodytų baltesni, venk lūpų dažų, turinčių oranžinių pustonių, tokie dar labiau pabrėš gelsvą dantų atspalvį. Dantukai atrodys baltesni, jei lūpas ryškinsi mėlynų tonų turinčiais dažais.Tai gali būti šalta raudona, vyšnių ar kitų uogų, violetinė ir panašūs atspalviai. Melsvi tonai kontrastuos su gelsvais dantimis ir kurs baltesnės šypsenos efektą.

Šiek tiek spindesio

Teisingai pasirinktas bronzato atspalvis gali taip pat sudaryti baltesnių dantų įspūdį. Rusvas bronzato atspalvis su švelniu pilkšvu pustoniu pabrėš šypsenos baltumą, o oranžinis kaip tik išryškins geltonį. Be to, oranžinis bronzatas dažnai atrodo nenatūraliai ir ne itin tinka šviesiadomės lietuvaitėms.

Dėmesys akims

Jei makiažo akcentu pasirinksi akis, aplinkiniai gelsvo dantų atspalvio nė nepastebės, o jei naudosi tinkamą vokų šešėlių paletę, šypsena atrodys dar baltesnė. Žiemą puikiai tiks melsvi, pilkšvi ir violetiniai šešėlių atspalviai, vakarėliui išmėgink sidabrinius, būtinai paryškink blakstienas ir sutvarkyk antakius. Taip pat nesuklysi akis ryškindama žaliais arba turkio spalvos šešėliais, žalsvi šalti atspalviai ypač tiks rudaakėms.

Shutterstock nuotr.

Išpuoselėtos lūpos

Šaltuoju metų laiku negailėk dėmesio lūpoms, puoselėk jas balzamu, nušveisk švelniu šveitikliu ir pasirūpink, kad lūpos visuomet būtų sudrėkintos. Sausos skeldėjančios lūpos atkreips dėmesį, kurio tu visai nenori, o netrukus bus pastebėti ir nelabai simpatiški gelsvi dantukai.

Pamiršk auksą

Kaip ir oranžinio atspalvio lūpų dažai, taip ir blizgiai, kupini auksinio žėručio, akcentuos gelsvą dantų atspalvį. Ieškok lūpų blizgio, kuris blizgėtų ne auksu ar bronza, bet sidabriniais žėručiais, šie gaudydami šviesą tavo šypseną gali pašviesinti akimirksniu.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis