Merginų grožio gudrybės, kurių nežino vyrai

Svajojame atrodyti tobulai kiekvieną dieną, kiekvieną minutę, deja, daugumos realybė ne tokia graži kaip norėtųsi. Kuri turime tiek laiko, kad nuolat būtume tarsi nužengusi iš glamūrinio žurnalo viršelio? Kas, išskyrus Victorią Beckham, gali sau leisti pasisamdyti profesionalų komandą, kuri rūpintųsi jų išvaizda?

Kad ir kokios išpuoselėtos ir kvepiančios atrodytume, visos turime slaptų gudrybių, kaip to pasiekiame, kai pritrūksta laiko ir pinigų. Taigi, pateikiame kelias puikios išvaizdos gudrybes, kai kurios tiesiog genialios, bet apie jas nebūtina žinoti vyrams...

Galvos trinkimas

Neturi laiko išsitrinkti galvos? Išsiplauk tik priekinę dalį! Nutįsusios riebaluotos sruogos verčia jaustis nemaloniai, tad dauguma mūsų plaukus plauname kasdien, kad ir kokios pavargusios būtume. Viena iš gudrybių – išsitrinkti tik kirpčiukus. O jei šukuosena be kirpčiukų, padalink plaukus į dvi dalis – užpakalinę susirišk, o priekinę ištrink po čiaupu, užpurkšk apimties suteikiančios priemonės ir išdžiovink. Užtruksi vos kelias minutes.

Išbandžius šį triuką, iš pradžių viskas atrodys nuostabu – plaukai kvepės šampūnu ir blizgės, tačiau vos po valandos jie ir vėl prilips prie galvos, teks juos susirišti. Išvada: pusiau išsiplovusi galvą, jautiesi pusiau švari, žinoma, tai geriau, nei jaustis visiškai nešvariai.

Plaukelių šalinimas

Nepavyksta paskutinę minutę užsirašyti į saloną plaukų šalinimui vašku? Depiliuok tik blauzdas. Kam nėra tekę patirti siaubo, kai besiruošdama vakarėliui apsirengi prigludusį drabužį, linksmai pasižiūri į veidrodį, o jame pamatai šimtus juodų voro kojelių, styrančių iš po pėdkelnių. Toks įvaizdis tinka nebent Helovinui, bet ne draugų susiėjimui.

Nusiskutusi blauzdas iki kelių, gali šokti į kelnes ar ilgesnį sijonėlį ir keliauti į susitikimą. Niekas nepastebės neskustų šlaunų. Tačiau lipdama į lovą veikiausiai ieškosi kuo labiau kūną dengiančios pižamos, nes nesinorės išgąsdinti mylimojo. Taigi, ši grožio gudrybė gali tave išgelbėti, kai skubi į vakarėlį.

Greitas įdegis

Purškiamas viso kūno įdegis yra per brangus? Tuomet įdegio kremu tepk tik tas vietas, kurių nedengia drabužiai. Jei neturi nei laiko, nei pinigų, pabandyk nusipirkti nebrangią dirbtinio įdegio priemonę. Jei vilkėsi ilgesnius drabužius, tereikės pasirūpinti kulkšnių ir pusės blauzdų įdegiu. Nuoga atrodysi lyg pasibraidžiojusi po sirupą, o su džinsais – lyg prabangi moteris, kuri puoselėja save ištisus metus.

Niekas nežino, kad be drabužių atrodai kaip zebras, tik vargšas mylimasis vis labiau stebėsis augančia meile uždaroms pižamoms.

Naikink kvapus purškikliu

Pritrūko laiko ar pinigų cheminei valyklai? Išpurkšk drabužius kvapus naikinančia priemone. Pamėgink nusipirkti levandų ar kito aromato kvapų purškiklį, ant šio turėtų parašyta, kad priemonė visam laikui panaikins net labiausiai įsigėrusius kvapus. Tokia priemone išpurkšk užsigulėjusį drabužį. Tiesa, kad įsisenėjęs drabužio kvapas dings, tačiau greičiausiai jį vilkėdama dvelksi it cheminis levandų laukas.

Turbūt kvapus naikinanti priemonė tinka studentams, norintiems atšviežinti drabužius prieš eilinį koncertą, kuriame vis tiek suprakaituos... Argi tikrai spintoje neturi bent vieno švaraus drabužio?

Susidorok su neklusniais antakiais

Jei skubi ir neturi papildomų 10 minučių antakių tvarkymui arba niekaip neprisiverti nueiti iki grožio salono, išmėgink greitąjį antakių korekcijos būdą. Glotniai sušukuok antakius, o plaukelius, kuriuos reikėtų išpešioti, užmaskuok makiažo pagrindu. Keli sluoksniai šios priemonės ir tavo plaukeliai turėtų tapti nepastebimi.

Tačiau jau po kurio laiko pastebėsi, kad makiažo pagrindas, turėjęs paslėpti plaukelius, bus įsigėręs į odą, o tamsūs antakių plaukeliai akivaizdžiai matysis. Atrodysi gana keistai, o jausiesi ne itin maloniai.

Gudručių pedikiūras

Jei avi kiauranosius batelius, nusilakuok tik išlendančius kojų pirštų nagus. Argi nesi bandžiusi šios gudrybės? Žiemą ne vienos mūsų kojų nagai būna šiek tiek labiau apleisti, švelniai tariant, netobuli: ataugę, pusiau nulakuoti. Tad besiruošdama į iškilmingą vakarą, pabandyk užmaskuoti šią klaidą skubiai nusilakuodama tik dviejų išlendančių didžiųjų pirštų nagus. Iš tolo „vieno piršo pedikiūras“ atrodo puikiai, iš arti gal šiek tiek ir netvarkingas. Bet kas žiūrės į kojų nagus prikišęs veidą prie pat jų?

Tobuli rankų nagai

Pasitaiko, kad nelieka laiko ir manikiūro atnaujinimui: lakas aptrupėjęs, bet kruopščiai jį nuvalyti ir perlakuoti nagų tiesiog niekaip nespėji. Visgi paprastą laką atnaujinti nėra sunku, tereikia ta pačia spalva keletą kartų brūkštelti ant nutrupėjusių plotų ir nagai atrodys tikrai geriau. O jei lakavimas gelinis, ką tada daryti? Gelinio manikiūro namuose paprastu acetonu nusivalyti praktiškai neįmanoma – tokiu laku padengtus nagus reikia mirkyti specialiame tirpale, po to nugremžti mentele.

Turėtum nueiti į saloną, kad nagus nuvalytų patyrusi manikiūro specialistė, bet... jei turėtum daug laiko ir pinigų, kasdien atrodytum nepriekaištingai, taip? Pabandyk pagudrauti – nulėk į artimiausią kosmetikos parduotuvę ir nusipirk ne itin brangų priklijuojamų nagų rinkinį. Kai pagaliau juos visus užsiklijuosi, rankos atrodys pritrenkiančiai. Tik vargu ar tokie eksperimentai labai sveika nagams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis