Grožio ir sveikatos taškai ant tavo veido

Veido masažas – tai ne šiaip malonumas, bet ir tavo grožio bei sveikatos paslaptis. Atlikdama paprastą taškinį masažą atpalaiduosi nervų sistemą, tonizuosi veido raumenis, pagerinsi odos spalvą ir sumažinsi raukšles.

Žemiau esančiame paveikslėlyje nurodytus taškus masažuok didžiojo ir bevardžio arba didžiojo ir smiliaus pirštų pagalvėlėmis, sukamaisiais judesiais. Geriausiai atpalaiduoja nuo smakro link kaktos atliekamas masažas!

Pirmas taškas yra atsakingas už plonąją žarną bei gimdą. Masažuodama šią vietą gali sumažinti mėnesinių skausmus, o tuo pačiu paskatinsi apatinės veido dalies kraujotaką.

Antras taškas padeda atstatyti energiją (matyt ne veltui šią vietą rekomenduojama masažuoti nualpusiam žmogui). Be to, stabdo raukšlelių aplink lūpas susidarymą.

Trečias taškas veikia nervinę sistemą. Masažuodama šią vietą sumažinsi įtampą, nusiraminsi, pasijusi žvalesnė. Beje, jei tavo seksualinė energija prigesusi, į šią zoną būtinai atkreipk dėmesį.

Ketvirtas taškas taip pat padeda atsipalaiduoti ir pašalinti susikaupusią įtampą. Šią vietą itin rekomenduojama masažuoti įtemptai mąstant, tačiau nevalia, jei tavo kraujo spaudimas labai žemas.

Penktas taškas stiprina akis bei širdį. Šias sritis patartina masažuoti toms, kurias kankina nemiga.

Šeštas taškas taip pat malšina galvos skausmą, tačiau tuo pačiu padeda sumažinti ir juosmens skausmus. Tačiau šios srities nereikėtų masažuoti toms, kurių kraujo spaudimas padidėjęs.

Septintas taškas padės tau sureguliuoti hormonų veiklą. Šį tašką vertėtų įsiminti toms, kurias kankina galvos ar nugaros skausmai.

Po masažo nepamiršk pasitepti veido kremu ir nepamiršk palepinti savo paakių! Tik labai svarbu, kad išmoktum kremą tepti teisingai.

* Kakta. Ją tepti reikia nuo centro link šonų. Nuo kaktos tepk žemyn iki nosies galiuko.

*Skruostai. Nuo centrinės veido dalies arba smakro tepk link smilkinių, o po to – žemyn link ausų.

* Kaklas. Kaklo šonus nuo viršaus tepk žemyn, o kaklo vidurį atvirkščiai: iš apačios į viršų.

* Paakiai. Priemonėmis tepti reikia ir vokų viršų ir apatinę dalį, pradedant nuo antakių srities, jų pradžios ir tęsiant aplink akis, iki vidinių jų kampučių. Paprasčiau: jei vienu pirštu teptum abi akis – atrodytų tarsi pieštum aštuonetą. Rekomenduojama kosmetikos priemones aplink paakius tepti tapšnojančiais judesiais bevardžiu pirštu.

Beje, norėdama po kosmetikos priemonių naudojimo pamatyti ir pajusti geriausią rezultatą, serumą ir veido kremą naudok tris mėnesius, tepdama du kartus į dieną – ryte ir vakare.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis