Kaip vyrai reaguoja į moterų celiulitą

Savo mergaitiškame COSMO ratelyje netyčia pradėjome diskusiją apie celiulitą. Panašu, kad celiulitas – šių laikų moterų grožio siaubas. Pažvelk, net pačios liekniausios neretai negali pasigirti tobulai lygiomis šlaunimis ir užpakaliuku. O ką jau kalbėti apie tas, kurios ne itin rūpinasi savo mityba ir sportuoja tik sapnuose...

Mums, moterims, celiulitas pro akis tikrai nepraslysta. O kiek tai svarbu vyrukams? Puolėme naršyti internete kokių nors apklausų, o po to nusprendėme imti ir pačios jų paklausti.

Iš karto norime pasakyti: melas, kad vyrai celiulito nepastebi. PASTEBI ir dar kaip. Klausimas kitas – ar jiems tai rūpi. Puslapyje yourtango.com radome štai tokius atliktos apklausos skaičiukus:

* 100 procentų dalyvavusių vyrų pastebėjo celiulitą
* 88 procentams apklausos dalyvių celiulitas buvo nė motais
* 12 procentų vyrukų norėtų, kad jų mergina celiulito neturėtų, bet tai jiems neatrodo labai baisu

Apklausos rezultatai mus nudžiugino! Tačiau ties tuo nesustojome: 10 vyrukų pateikėme dvi žvaigždžių nuotraukas, kuriose mes įžvelgiame celiulitą (tiesa, ne itin ryškų), ir paprašėme pakomentuoti.

Pirmoje nuotraukoje - Scarlett Johansson
Antroje nuotraukoje - Stephanie Seymour
O čia - mūsų pakalbintų vyrukų nuomonės

„Be abejo, kad matau čia celiulitą. Aš juk ne aklas. Bet nepasakyčiau, kad atrodo baisiai. Jeigu pamatyčiau tokias merginas realybėje, tikrai nekiltų net mintis: „O, jinai turi celiulito“ - Jonas, 28 metai.

„Jeigu merginos figūra graži, truputis to vadinamo celiulito vaizdo negadina. Bet truputis. Esu matęs apkūnią merginą su trumpais šortais ir iš tolo šviečiančiu celiulitu. Norėjosi garsiai rėkti „KODĖL?“ - Klemas, 25 metai.

„Aišku, būtų geriau, jei to celiulito nebūtų, bet jei jau yra, tai ką padarysi. Pavyzdžiui mano buvusi mergina turėjo truputį celiulito, nors ir sportavo. Čia gal genetiškai paveldima? Žodžiu, nematau nieko baisaus“ - Aidas, 31 metai.

„O tai čia celiulitas? Nu nežinau... aš vieną sykį esu matęs tikrą celiulitą ir galiu pasakyti, kad čia - ne jis“ - Mindaugas, 27 metai.

„Scarlett Johansson turi celiulito? Man jinai vis tiek atrodo tobulos išvaizdos moteris. Išvada - celiulitas ne problema, jeigu žmogus bendrai atrodo simpatiškas“ - Donce, 30 metų.

„Geriau užpakaliukas su celiulitu, nei lenta. Tikras vyras savo moters niekada nesmerks dėl apvalumų, nebent įtrauks į aktyvią veiklą kartu. O nuotraukose - realūs užpakaliukai, tokius turbūt turi daugelis“ - Dima, 24 metai.

„Man tai tikrai negražu, panašiai kaip ir pilvas pas berną. Bet nemanau, kad tai tragedija. Ir išvis, čia gi sutvarkomas dalykas, tik reikia noro ir pastangų“ - Aurimas, 26 metai.

„Man labiau patinka minkštesnės, bet savimi pasitikinčios merginos, o ne perkarusios ir dar įsivyniojusios į beformius drabužius. Niekad neatkreipiau dėmesio, ar mano draugė turi celiulitą, o jei ir turi - kas man? Susižavėjau ja dėl pranašumų, o ne dėl trūkumų“ - Kristupas, 27 metai.

„Šitose nuotraukose jei ir yra celiulitas, tai man nemaišo ir atrodo normaliai. Ir šiaip man juokinga, kai vyrai sėdi alaus bokalus apsikabinę su „one packais“ ir aptarinėja: ta su celiulitu, ta su pilvu, ta be papų ir t.t.“ - Deivis, 29 metai.

„Celiulitas nėra patrauklu, bet tai ir ne pasaulio pabaiga. Greičiau pastebėčiau neskoningą makiažą, neplautus plaukus ar nemalonų kvapą - apsileidimas yra kur kas baisiau nei celiulitas“ - Gytis, 25 metai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis