Beyonce nuotraukos be "fotošopo": kas jos odai?

Neredaguotos prieš 2 metus darytos reklaminės kampanijos nuotraukos interneto platybėse pradėjo sklandyti tik šiomis dienomis. Tačiau neretušuoti Beyonce portretai socialiniuose tinkluose sukėlė nesibaigiančias diskusijas apie dirbtinai kuriamą žvaigždžių grožį ir nepakeliamą jų naštą - visuomet atrodyti tobulai.

"Ji atrodo lyg rūkalė", "Čia Beyonce? Oho...", "Mano oda atrodo geriau nei jos, bet saviškės priežiūrai išleidžiu kas mėnesį 20 dolerių, o kiek išleidžia Beyonce?", - negailestingi komentarai po Beyonce fotošopo nepaliestomis nuotraukomis pasipylė į kairę ir į dešinę. Tiesa, dainininkės oda tikrai neatrodo tobulai, tačiau kažin kurios iš mūsų veidas yra it iš pieno plaukęs.

Be makiažo Beyonce atrodo visai neblogai! Tačiau su gausiu makiažo sluoksniu prieš fotostudijos lempas ne itin gerai... Vida Press nuotr.

Juk visiems žinoma, kad garsenybės yra tokie patys žmonės kaip ir mes, o visa, ką matome reklamose, tėra ištobulinta iki paskutinio plaukelio kompiuterinėmis programomis. Deja, tobuli paveikslėliai mums taip apsuko galvas, kad pamatę žemišką žvaigždės veidą be makiažo ar fotošopo, stebimės lyg išvydę demoną. Bet nesvarbu, kiek investuotum į grožio priemones, pikselinio tobulumo gatvėje nepasieksi. Aknė, saustanti ar papilkėjusi oda, nuovargis ir kitos odos problemos nedingsta per akimirką - nuotraukose jas pašalinti galima, bet realybėje su jomis tenka kovoti ne dieną ir ne dvi.

NERETUŠUOTAS BEYONCE NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA.
Kaip atrodo redaguoti kadrai ir reklaminis vaizdo klipas, pamatysi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis