Plikti pradėjusi mergina atsiaugino štai tokias kasas

Ugningoji gražuolė Anastasia Sidorova prisipažįsta, kad iki 20-ies metų neturėjo jokių problemų su savo plaukais - rinkdavosi paprastą šampūną ir kondicionierių, neišlaidaudavo aliejukams ir kaukės, o plaukai vis tiek atrodė neblogai. Vėliau, sutrikus merginos sveikatai, plaukai pradėjo slinkti. „Baisu prisiminti tą savo gyvenimo etapą. Verkdavau, nes ant galvos tikrąja ta žodžiu prasme švietė plikė“ - pasakoja Anastasia.

Išbandžiusi įvairiausias priemones ir nerasdama išeities, mergina kreipėsi į trichologą. Gydytojas neslėpė, kad plaukų atgaivinimo procesas gali trukti ne vienerius metus, tačiau išsamiai paaiškino, ką reikės daryti ir nuramino užtikrindamas, kad situacija laikui bėgant tikrai pagerės, tereikia imtis tinkamų priemonių. Matydama akivaizdžius pokyčius, Anastasia ir pati susidomėjo šia sritimi, tad užsirašė į kursus ir dabar pati patarinėja su tomis pačiomis problemomis susidūrusioms merginoms.

„Tai, kaip dabar atrodo mano plaukai, yra mano valios ir pastangų rezultatas. Visuomet sakau, kad ne kiekviena gali turėti ilgus ir tankius plaukus, tačiau kiekviena gali džiaugtis gražiais ir sveikais plaukais“ - rašo Anastasia. Savo Instagram paskyroje ir bloge mergina atvirai dalinasi patarimais ir pastebėjimais. Anot Anastasios, jos tikslas - suteikti skaitytojoms daugiau informacijos ir neleisti pasiklysti reklaminių triukų galybėje.

A post shared by Волосы (@sidorovaanastasiya) on Sep 10, 2017 at 2:12am PDT

Anastasijos nuotraukos susilaukia daugybės dėmesio, tačiau ir čia pasitaiko negatyvių komentarų. „Neigiamų atsiliepimų apie savo išvaizdą susilaukiu tik internete“ - sako mergina ir tikina, kad realiame gyvenime dar niekas nebuvo prie jos priėjęs ir pasiūlęs apsikirpti kare. Be abejonės, visiems įdomi tokių išpuoselėtų plaukų paslaptis, o mergina nedaugžodžiauja ir atvirai sako: nereikia jokių super mega prabangių priemonių, tiesiog kiekvieną dieną skirti savo plaukams laiko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis