Garsenybės, kurioms nereikia vizažistų pagalbos

Pasirodo, yra žvaigždžių, kurios makiažą dažniau darosi pačios nei patiki jį atlikti profesionaliems vizažistams. Vienos taip taupo laiką, kitos tiesiog yra įsitikinusios, kad niekas kitas jų veido bruožų taip gerai nepažįsta kaip jos pačios. Talentingųjų makiažo žinovių gretas sudaro net 9 garsios moterys.

Žinoma, yra progų, kuomet be profesionalaus makiažo neapsieisi, tai ypatingos svarbos renginiai, pavyzdžiui, „Oskarai“, taip pat fotosesijos ar koncertiniai turai. Tačiau mažesnio kalibro renginiams šios garsios gražuolės profesionalų nesamdo, drąsiai pačios pasirūpina savo išvaizda. Atlikėja Shakira teigia, kad darydamasi makiažą pati, sutaupo ir pinigų, ir laiko, o Blake Lively sako, kad jai tai tiesiog malonus užsiėmimas: „Jei galiu, mielai renginiui pasidarau makiažą ir šukuoseną. Tai smagi mergaitiška veikla, manau, dauguma merginų mėgsta dažytis“.

Akylesnės garsenybės jau po kelių profesionalių makiažų pastebi, kokias grožio priemones naudoja jų vizažistai, kokia eiga kuria makiažą, kokius veido bruožus akcentuoja ir t.t. Tad 4-6 kartai grožio meistro kėdėje, ir greičiausiai kiekviena mūsų išmoktume susikurti neprastą makiažą.

9 garsenybės, mokančios pasidaryti labai neprastą makiažą:

KATE MIDDLETON


Vida Press nuotr.

SHAKIRA


Vida Press nuotr.

CHERYL COLE


Vida Press nuotr.

KATE HUDSON


Vida Press nuotr.

SCARLETT JOHANSSON

Vida Press nuotr.

BLAKE LIVELY


Vida Press nuotr.

ASHLEY MADEKWE


Vida Press nuotr.

JANELLE MONAE


Vida Press nuotr.

DIANE KRUGER


Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis