Seksualiausios žvaigždės, kurios sudarkė savo grožį

Kadaise jos buvo vadinamos seksualiausiomis pasaulio moterimis, tačiau dabar... Ir kai kuriais atvejais kaltinti vien bėgančio laiko nereikėtų.

Donatella Versace
59-rių metų Donatella, po brolio mirties ėmusi vadovauti Versace mados namams, pradėjo eksperimentuoti su savo išvaizda. Padariniai - tiesiog klaikūs. Iš žavios energingos blondinės ji virto plastikos operacijų auka. Besivaikydama jaunystės ir grožio Donatella piktnaudžiavo botoksu, o lūpos, didinamos kiekvieną sezoną, buvo visiškai sudarkytos. Negana to, galingos sliarumo dozės ir peroksidinės spalvos plaukai visiškai sudarkė ir taip jau apverktiną Donatellos padėtį.

Lindsay Lohan
Aktorės Lindsay Lohan išvaizdos transformaciją teisingiau būtų pavadinti ne grožio evoliucija, o degradacija. 28-erių žvaigždė atrodo keliais dešimtmečiais vyresnė nei yra iš tikrųjų. Dėl to kalti ne įvairūs eksperimentai su išore, o jos gyvenimo būdas. Lindsay, anksti patyrusi sėkmės skonį, paleido savo gyvenimą vėjais. Alkoholis, narkotikai, chuliganiški veiksmai, begaliniai teisminiai ieškiniai ir sėdėjimas už grotų negalėjo neatsiliepti grožiui. O juk pradžioje žaviai, strazdanotai puikių duomenų mergaičiukei buvo pranašaujama graži ateitis Holivude. Tačiau ta akimirka nebuvo išnaudota.

Melanie Griffith
Jaunystėje Melanie Griffith buvo labai panaši į savo gražuolę mamą, aktorę ir modelį Tippi Hedren. Karjeros pradžioje Barbės grožio Gffith gaudavo naivių, simpatiškių blondinių vaidmenis. Dėl jos lėliško grožio veiduko jaunoji Melanie buvo tapusi nauju Holivudo sekso simboliu, o prie jos kojų gulė gražuoliai. Užtenka paminėti abu jos vyrus – Doną Johnsoną ir Antonio Banderasą. Tačiau vieną dieną žvaigždė nusprendė patobulinti savo išvaizdą ir nepajautė saiko. Be abejonės, prie dabartinės išvaizdos prisidėjo ir narkotikai bei alkoholis. Iš nevilties Griffith griebėsi rinoplastikos, padaugino botokso, nevykusiai atliko eilę veido odos patempimų ir jau nebegalėjo sustoti. Drastiški eksperimentai su savo grožiu ir žalingi įpročiai neatpažįstamai subjaurojo kažkada buvusios gražuolės veidą.

Meg Ryan
Savo šlovės viršūnėje, angeliško grožio Meg Ryan buvo viena mėgstamiausių Amerikos aktorių. Moterys žavėjosi jos natūraliu grožiu, kopijavo jos elegantiškai lengvą stilių, į madą atėjo Meg valiūkiško stiliaus šukuosena. Filmai, kuriuose ji vaidino 90-aisiais, buvo itin populiarūs, ji buvo pagrindine komiškų vaidmenų atlikėja, savo populiarumu šiandien prilygstanti Cameron Diaz ir Jennifer Aniston kartu sudėjus. Tačiau 2000-aisiai Ryan nesėkmingai atliko viršutinės lūpos plastinę operaciją, kurios rezultatas metams bėgant labai sudarkė jos veidą. Toliau sekė eilė veido ir kaklo odos patempimo operacijų, kol galiausiai lėliško grožio aktorės veidukas tapo panašus į kaukę su nenatūralia išraiška. 53-ių Meg Ryan visiškai neteko savo žavesio, o kartu ir vaidmenų.

Lara Flynn Boyle
Aristokratiškos išvaizdos gražuolė Lara Flynn Boyle, kultiniame filme „Tvin Pyksas“ suvaidinusi Doną, akimirksniu tapo viena ryškiausių Holivudo žvaigždžių. Jai buvo siūlomi geriausi vaidmenys, o vyrai tiesiog kraustėsi dėl jos iš proto. Pats Jackas Nicholsonas, kuris su aktore buvo užmezgęs trumpalaikį romaną, prisipažino, jog Lara buvo laikoma gražiausia 90-ųjų moterimi ir jam teko įdėti nemažai pastangų, norint užkariauti jos širdį. O vėliau kažkas nutiko. Pradžioje – netikusių vaidmenų pasirinkimas, vėliau – vyrų, o dar vėliau – plastinių operacijų perdozavimas. Švelnių veido bruožų gražuolė pavirto neatpažįstama mumija. Šiandien 44 metų ekrano žvaigždė patinusiu veidu, išplaukusiais veido kontūrais ir neproporcingomis lūpomis visai neprimena anų laikų gražuolės. Šlovės pakilime Boyle prisipažino, jog bijo senti: „Aš bandau sustabdyti laiką. Ir ne todėl, kad vyresnio amžiaus moterims mažesnis vaidmenų pasirinkimas, aš apskritai nenoriu senti. Aš sau patinku tokia, kaip atrodau dabar“. Veido odos, vokų ir antakių patempimas, lūpų padidinimas, nosies formos pakeitimas – rezultatas akivaizdus: raukšlių aktorės veide iš tiesų nėra, tačiau ir buvusio grožio neliko nei pėdsako.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis