Štai taip atrodo 61 metų močiutė

Kad modeliai atrodo puikiai ir vyresniame amžiuje - tikriausiai niekieno per daug nestebina, tačiau Christie Brinkley išvaizda - tai kažkas neįtikėtino. Ši žavinga dama vasario 2 dieną atšventė jau 61 savo gimtadienį! Ar kas nors drįstų ją pavadinti pensininke?

Christie Brinkley 25 metus buvo kosmetikos prekinio ženklo CoverGirl veidu (nei vienas modelis iki šiol nepralenkė Christie rekordo!), o jos nuotraukos puikavosi daugiau nei ant 500 žurnalų viršelių. Dabar moteris pati turi savo kosmetikos liniją.

Kad tokios žavingos moters gyvenime netrūksta vyrų - nenuostabu. Oficialių buvo net keturi! Su paskutiniu Christie išgyveno 12 metų, tačiau 2008 metais vis dėlto abu pasuko skirtingais keliais. Be abejonės, verta paminėti, kad Christie - daugiavaikė mama: augina dvi dukteris ir vieną sūnų. O vyriausioji dukra Alexa Ray Joel jau susilaukė dviejų vaikučių. Taigi Christie - žavinga 61 metų močiutė!

Net neabejojame, kad žiūrint į šią moterį kiekviena pagalvojome, jog visas šis grožis - anaiptol ne tik gamtos dovana. Na... Greičiausiai neklystame, tačiau jeigu prie Christie išvaizdos ir prisidėjo plastikos chirurgai, darbas atliktas tikrai puikiai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis