26 gudrybės tobuloms blakstienoms sukurti

Jokių gumuliukų, ilgiau išliekantis efektas, gundantis žvilgsnis – visa tai įmanoma. Visiškai nesunkiai!

1. Sulenk tušo šepetėlį, kad būtų lengviau dažytis. Ištraukusi šepetėlį iš tūbelės, lengvai sulenk jo galvutę, kad jis taptų statmenas kotui. Taip bus kur kas paprasčiau kontroliuoti dažymosi procesą, lengviau pasieksi net sunkiai prieinamas plonytes blakstienas šalia vidinių akių kampučių.

2. Kad ant blakstienų neliktų gumuliukų, iš pradžių perbrauk šepetėliu per popierinę servetėlę – pašalinsi tušo perteklių. Tai ypač aktualu, kai pradedi naudoti naują tušą, nes dažniausiai su šepetėliu ištraukiama ir labai daug tušo. Tokiu kiekiu tušo pateptos blakstienos atrodo sulipusios.

3. Jei nori, kad blakstienos ilgiau išliktų užriestos, kelis kartus pabraukyk šepetuku pirmyn atgal prie pat blakstienų šaknų ir tik tada perbrauk kaip įprastai – iki pat galiukų. Jei padengsi blakstienas tušu tolygiai, jų galiukai nusvirs, ir blakstienos jau po kelių minučių taps tiesios, kad ir kaip būtum stengusis jas riesti. Geriausias būdas išlaikyti blakstienas užriestas – ties šaknimis jas padengti storesniu sluoksniu, o galiukus – lengvesniu.

4. Jei nori, kad tušas laikytųsi ilgiau, ant įprasto tušo paskutinį sluoksnį tepk vandeniui atsparaus tušo. Tokį ir nusivalyti vakare bus lengviau. Vandeniui atsparus tušas labai gerai išlaiko blakstienas užriestas ir nenubėga. Tačiau vien juo dažytis nesinori, nes jį nuvalyti nėra lengva. Ideali išeitis: įprastas tušas, o paskutinis sluoksnis – vandeniui atsparaus tušo.

5. Jei nori, kad blakstienos atrodytų storesnės, tušu jas padenk ne iš vienos, o iš abiejų pusių. Tai ypač tiks, jei blakstienos plonos arba šviesios. Nudažyti viršutinę blakstienų pusę nesunku – pakanka nuleisti akis žemyn.

6. Jei nori, kad tušas dengtų storiau, šepetėlį laikyk horizontaliai. Jei nori natūraliau atrodančių blakstienų – laikyk vertikaliai. Tai, kaip laikai šepetėlį, gali turėti milžiniškos įtakos galutiniam rezultatui. Jei dažai laikydama šepetėlį horizontaliai, blakstienos padengiamos storiau. Jei vertikaliai – mažiau, tačiau atrodo kiek ilgesnės.

7. Jei nori, kad tušas būtų skystesnis, be gumuliukų, palaikyk tūtelę karštame vandenyje. Tai aktualu, jei tušą naudoji jau beveik tris mėnesius (tai riba, kai jį reikėtų keisti, jei nenori pasigauti infekcijos). Tokiu būdu tušas taps skystesnis ir sunaudosi jo likučius.

8. Jei nenori, kad dažant apatines blakstienas liktų dėmių ant odos, pakišk po jomis šaukštą. Kišk šaukštą išgaubta puse į viršų. Tušo perteklius liks ant šaukšto, ne ant odos. Lygiai taip pat gali dažyti ir viršutines blakstienas.

9. Tušas gali atstoti ir gelinę akių kontūro priemonę. Reikia tik akių kontūro teptuku perbraukti per tušą.

10. Jei nori, kad blakstienos atrodytų kuo storesnės, tarp kiekvieno naujo tušo sluoksnio papudruok blakstienas kūdikiams skirta pudra. Pudra liks ant blakstienų ir suteiks joms daugiau apimties.

11. Jei tušas išsausėjęs, įlašink į jį kelis lašus druskos tirpalo. Tačiau tai tiks vėlgi tik tuo atveju, jei tušas naudojamas mažiau kaip tris mėnesius.

12. Jei šešėliu padažytą voką ištepei tušu, klaidą taisyk vatos pagaliuku. Tik prieš tai leisk tušui nudžiūti. Tada pridėk prie dėmės vatos pagaliuką ir suk jį, kol dėmės neliks. Jei mėginsi dėmę valyti tušui dar nenudžiuvus, rizikuoji tik dar labiau viską sugadinti.

13. Jei nori pašalinti nuo blakstienų gumuliukus, pašukuok jas sausu dantų šepetėliu. Tik nesinaudok senu, nes rizikuoji pasigauti kokią infekciją.

14. Tušas taip pat padės norint vizualiai pastorinti antakius ir juos sutvirtinti. Pirmiausia nuvalyk šepetėlį į servetėlę, kad pašalintum tušo perteklių. Tada lengvai pašukuok juo antakius – iš pradžių aukštyn, tada į šoną. Antakiai atrodys storesni, tankesni, be to, įgis formą, nebesivels.

15. Tušas gali padėti laikinai paslėpti žilas plaukų šaknis. Tik rinkis tokį, kuris atitinka tavo plaukų spalvą. Nuvalyk nuo šepetėlio tušo perteklių ir perbrauk per ataugusias plaukų šaknis. Žinoma, tai – laikina pagalba, kol prisiruoši nudažyti plaukus normaliais dažais.

16. Jei nori, kad blakstienos ilgiau išliktų riestos, riesk jas ir dažyk tušu tuo pat metu. Užriesk rietikliu blakstienas ir, nepaleidusi jo, nudažyk jas. Mat dažnai nutinka taip, kad tepant tušu jau užriestas blakstienas dėl drėgmės jos nebeišlaiko suteiktos formos.

17. Jei nori blakstienas greičiau užriesti ir ilgiau tokiomis puikuotis, prieš tai pakaitink rietiklį plaukų džiovintuvu. Įkaitinusi rietiklį leisk jam kiek ataušti (patikrink šilumą suėmusi rietiklį ranka, kitaip rizikuoji nusideginti).

18. Jei nori dar stipriau užriestų blakstienų, pakeisk rietiklio kampą. Blakstienas riesk prie pat šaknų: švelniai suspausk rietiklį ir palaikyk blakstienas kelias sekundes. Tada visiškai atpalaiduok rietiklį ir pasistūmėk aukštyn, maždaug iki pusės blakstienų, – rietiklis turi būti pasuktas tokiu kampu, kad būtų lygiagretus su grindimis. Suimk ir vėl palaikyk. Galiausiai paslink rietiklį iki blakstienų galiukų ir vėl suspausk, šį kartą laikydama rietiklį beveik aukštyn kojomis.

19. Pariesk blakstienas arbatiniu šaukšteliu. Jei neturi rietiklio, uždėk arbatinį šaukštelį virš viršutinių blakstienų (apatinė šaukštelio dalis prispausta prie voko). Tada vienu pirštu lengvai prispausk blakstienų šaknis prie šaukštelio krašto, atkartodama rietimą rietikliu. Paslink šaukštelio kraštą išilgai blakstienų ir toliau spausk jas prie jo.

20. Kad klijuojant netikras blakstienas rankos nejudėtų, padėk veidrodį ant stalo, atsiremk į šį alkūnėmis ir pasilenk virš veidrodžio. Tokiu būdu rankos nedrebės, o tu geriau matysi, ką darai.

21. Jei nori, kad dirbtinės blakstienos būtų riestos, palaikyk jas užlenkusi aplink makiažo šepetėlio kotą.

22. Klijus ant dirbtinių blakstienų tepk vatos pagaliuku arba plaukų segtuku. Taip galėsi kontroliuoti naudojamų klijų kiekį: reikia jų tik užlašinti ant vatos pagaliuko ar plaukų segtuko galiuko. Palauk kelias sekundes, kol klijai ims tirštėti, ir tepk.

23. Kitas būdas – tepk klijus tiesiai ant voko. Lengvai tapšnodama patepk jų virš viršutinių blakstienų, leisk kelias sekundes padžiūti ir tada klijuok blakstienas.

24. Dirbtines blakstienas lengviau priklijuosi sukarpiusi jas į tris dalis.

25. Priklijavusi dirbtines blakstienas, perbrauk per jų pagrindą juodu pieštuku – kad nebūtų matyti, kur jos baigiasi ir prasideda tavo tikrosios blakstienos. Taip lengvai užmaskuosi trūkumus, pavyzdžiui, paliktą skylutę ar išlindusius klijus. Paprasčiau nei iš naujo klijuoti visas blakstienas.

26. Dirbtines blakstienas lengvai nuimsi 20 sekundžių ant jų uždėjusi ir palaikiusi vatos gabalėlį, pamirkytą makiažo valiklyje. Verčiau neplėšk dirbtinių blakstienų jų neatmirkiusi – rizikuoji kartu išrauti ir natūralių blakstienų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis