Apgaulė: tobulas kūnas vos per kelias minutes

Maždaug prieš metus sporto trenerės Mel V paviešinta nuotrauka sukėlė tikrą sąmyšį merginų tarpe!

Atrodo, tarsi sėkmingo lieknėjimo istorija? Tai - tik optinė apgaulė! Iš tiesų nuotraukos padarytos viena po kitos, tiesiog pasirinkta kitokia stovėjimo poza ir panaudotos kelios pozavimo gudrybės. Kaip rašė Mel, jos tikslas - parodyti merginoms, jog tobulai nuotraukose atrodantis kūnas realybėje gali būti visai kitoks.

Visų pirma, pirmoje nuotraukoje maudymosi kostiumėlis parinktas šiek tiek per mažo dydžio, o ir spalva tikrai neskirta trūkumų maskavimui. Toliau – stovėjimo poza. Kojos šiek tiek praskėstos, kad susidarytų tarpo tarp šlaunų iliuzija. Visas kūnas šiek tiek pasuktas į šoną, todėl apimtys atrodo mažesnės. Mergina stovi vos pasilenkusi, kad krūtinė būtų labiau atsikišusi į priekį, o apatinė kūno dalis nuo liemens šiek tiek nutoltų. Tokiu būdu puikiai pasislepia pilvukas, o kojos iš priekio atrodo lieknesnės.

Atkreipk dėmesį, kad antroje nuotraukoje mergina nusifotografavusi iš toliau. Pridėk dar šiek tiek kūno idegio, kuris jau savaime vizualiai lieknina kūną, o jei dar ir apšvietimas būtų tinkamas!

Po šios nuotraukos, atsirado ir daugiau norinčių parodyti savo figūros pokyčius per kelias minutes. Taip ir lieknėjame!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis