Gražios ir lygios odos paslaptis - bananai

Bananuose pilna naudingų medžiagų: kalio, cinko, aminorūgščių, visokių vitaminų, gerinančių ir savijautą, ir išvaizdą. Pravers net vidinė banano žievės pusė, nes ji, pasirodo, puikiai tinka veido odai gludinti. Tiesa, viena svarbi sąlyga: tai turi būti šviežia organinio banano žievė, kitaip ant odos patektų pesticidų.

Banano žievėje gausu antioksidantų, mineralų ir vitaminų, tad ja ne tik uodo įkandimo maudulį nuslopinsi, bet ir skatinsi odą atsinaujinti, įveiksi daugybę jos problemų. Žiūrėk, kokia ji naudinga!

Valo odą, naikina raukšles
Ta košelė, kuri lieka ant veido, kai ištrini jį vidine banano žievės puse, – nuostabi kaukė. Dar nepamiršk, kad trindama tarsi švelniai odą šveiti. Džiūdami banano likučiai ištraukia iš odos porų nešvarumus ir riebalų perteklių, o vitaminai maitina ir drėkina odą.
Tinkama taktika. Vidine banano žievės puse ištrink visą veidą. Trink, kol žievės paviršius pradės ruduoti, o ant veido pamatysi gleivėtą masę. Viskas, dabar leisk tiems užteptiems banano syvams išdžiūti. Jei šitaip viliesi atsikratyti raukšlių, banano žievės kaukę laikyk mažiausiai pusvalandį, paskui kruopščiai nuprausk veidą šiltu vandeniu, nusausink švelniai tapšnodama odą rankšluosčiu ir patepk maitinamuoju kremu.

Slopina aknę
Bananai – net labai tinkama priemonė nuo aknės, nes jame esantis lektinas ir cinkas skatina greičiau gyti esamus spuogus ir neleidžia dygti naujiems.
Tinkama taktika. Kaip ir kaukės atveju, tik žieve trink vien pažeistas vietas. Daryk tai labai švelniai, kad dar labiau nepažeistum odos. Įspėjame: gali kiek dilgčioti, tačiau vis tiek reikėtų pakentėti bent 5 minutes, o dar geriau – 10. Tada nusiprausk vandeniu. Poveikį pamatysi jau po savaitės, jei šią procedūrą kartosi kelis kartus per dieną.

Atveria akis
Jei rytais paakiai nuolat pabrinkę, valgyk bananų. Juose esantis kalis padeda šalinti skysčių perteklių. Kad tą procesą dar pagreitintum, naudok ir vidinę bananų žievės pusę.
Tinkama taktika. Uždėk žievės ant paakių, palaikyk kelias minutes ir nusiprausk šaltu vandeniu. Poveikis bus dar stipresnis, jei prieš tai banano žievę 15 minučių palaikysi šaldiklyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis