Mes ne angelai, bet taip pat gražios

Kas yra Victoria`s Secret angelai žino tikriausiai visas pasaulis - ilgakojės gazelės, seksualiai žingsniuojančios podiumu ir demonstruojančios pribloškiančius apatinius. O ar žinai, kas šios žavingos ir drąsios merginos?

Šios besišypsančios ir savo kūnus mylinčios moterys yra projekto #ImNoAngel (aš ne angelas) reklaminiai veidai. Projekto tikslas įrodyti, kad visos moterys, nepriklausomai nuo jų parametrų, yra gražios, seksualios ir geidžiamos.

#ImNoAngel akcija sparčiai plinta socialiniuose tinkluose ir vis daugiau merginų išdrįsta nebijoti pačios savęs. Gal jau metas išsilaisvinti iš visuomenės nustatytų grožio standartų?

#imnoangel #plussizemodel #xlmodel #nomakeup #xl #plussize #curvy

A photo posted by @rhiwen on


#plussize #effyourbeautystandards #bbwappreciation #bbwlover #bbwcurves #bbwlove #beardlover #fatshion #biggirlsdoitbetter #bbw #effyourstandards #bigbeautifulwoman #bodypositive #beardlovers #bigandbeautiful #curves4beards #sexyncurvy #teambbw #selfie #bbwlovers #lanebryant #cacique #iamnotanangel #teamsmchubbychaser #imnoangel #tagsforlikes #thirstythursday #thickthursday #biggirlpride #biggirls

A photo posted by @fat_and_fabulous_ on


#holidays #Tequesquitengo #Beautygirl #Curvygirl #imnoangel

A photo posted by Raquel TiMa (@raqueltima) onWhen you love yourself no one can tell you shit 💁 preview of what I wore to my shoot earlier #loveyourself #beconfiedent #effyourbeautystandards #plussizebeauty #beautybeyondsize #imnoangel #ashelygraham #lovetheskinyourein

A photo posted by ≡ᴚɩҝᾁ 🐾 łʏϰɳ (@erikalynn424) on


#ImNoAngel ! 😇😑

A photo posted by Chloë Dumortier (@rosse_poes) on


So Im thinkin about getting a bikini... Thoughts? #ImNoAngel #torridinsider #torridfashion

A photo posted by Alex Sudbrock (@alleycat52) onParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis