Paprašiau 8 vizažistų padaryti natūralų makiažą, ir štai koks rezultatas

Ar esi kada nors lankiusis pas vizažistą? Oi, kiek graudžiai juokingų istorijų esame girdėjusios iš merginų, nusprendusių pasigražinti prieš vestuves, išleistuves ar kitas svarbias progas.

Štai kolegė pasakojo ėjusi į draugų vestuves. Laiko daug neturėjo, taigi užsuko pas arčiausiai namų dirbančią vizažistę, o grįžusi namo puolė tiesiai į vonią - juodai apvestos akys ne tik pasendino 10 metų, bet ir aplamai buvo sunku suprasti, kur panelė susiruošė - į vestuves ar į stotį. Kitai bendradarbei vizažistė makiažą nusprendė padaryti pagal suknelės spalvą. Melsva suknelė - melsvas makiažas. Matėme nuotraukas. Atrodė, tarsi po 3 nemigos naktų...

Žodžiu, vieną pamoką tikrai esame išmokusios: jei nenori rizikuoti - būtinai pasidaryk bandomąjį variantą. Žinoma, su dieniniu makiažu tiek daug kuriozų gal ir nebūtų, bet.. Kaip tas natūralumas turi atrodyti - kiekvienas vėlgi supranta savaip.

Puslapyje BuzzFeeD.com radome labai įdomų straipsnį. Viena mergina nusifotografavo, kaip atrodo be makiažo ir kreipėsi į 8 profesionalius vizažistus su prašymu padažyti ją natūraliai. Siūlome pažiūrėti į rezultatą.

NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis