3 efektyvūs būdai atnaujinti sudiržusią pėdų odą

Ilgai trunkančios grožio procedūros teikia daug malonumo, bet kartais padailinti tam tikroms kūno vietoms laiko turi ne tiek ir daug, o kartais norisi tiesiog pataupyti. Išbandyk veiksmingus naminius receptus, skirtus pėdų odos atkūrimui.

Cukraus šveitiklis

Sumaišyk 2 saujas rupaus rudojo cukraus su keliais šaukštais alyvuogių aliejaus, gali pridėti ir porą lašų kvapnaus aliejaus. Šiuo mišiniu įtrink sausą pėdų odą, keletą minučių pamasažuok, jei reikia,naudok specialų kietesnių šerelių šepetėlį. Po šveitimo pėdas nuprausk drungnu vandeniu, nusausink ir patepk maitinančiu kremu.

Medaus kaukė

Palepink pėdutes pasigaminusi odą minkštinančią, drėkinančią ir skaistinančią kaukę. Suplak 2 kiaušinių baltymus (būtų gerai pirktas turguje ar iš ekologiško ūkio), 4 šaukštus avižinių dribsnių (ne greitai paruošiamų, o rupesnių - paprastų) ir 2 šaukštus skysto medaus. Nuprausk pėdas ir nusausink, ištepusi gautu mišiniu laikyk 15 min. Po to pėdas nuprausk vėsiu vandeniu, patepk drėkinančiu kremu.

Naktinė kaukė

2 šaukštus alyvuogių aliejaus sumaišyk su keliais lašais aromatinio aliejaus. Prieš eidama miegoti nupraustas ir nusausintas pėdutes išmasažuok šiuo aliejų mišiniu (prieš tepant aliejų pėdos turėtų būti dar drėgnos). Apsimauk kojines ir ramiai miegok. Ryte pėdas nuprausk ir patepk drėkinančiu losjonu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis