Kaip per žiemą užsiaugink nuostabius, ilgus ir žvilgančius plaukus

Kai už lango baltuoja žiema, plaukus slepiame po šiltomis kepurėmis. Tačiau nė nepastebėsi ir ateis pavasaris, visos kepurės skris į šalis. Tada norėsis džiaugtis dailiomis kasomis ir šildytis ne kepurėmis, o saulės spinduliais. Štai keli patarimai, kaip žiemą prižiūrėti plaukus, kad pavasariop jie atrodytų fantastiškai.

MITYBA

Rinkis maistą, kuriame gausu baltymų. Valgyk kiaušinių, žuvies, vištienos, kalakutienos, pupelių, kitų ankštinių daržovių. Įprask pusryčiauti: ryte kūnas turi mažiausiai energijos, o jos ypač reikia plaukų svogūnėliams. Kad plaukai sparčiau augtų ir būtų storesni, pusryčiams rinkis kiaušinienę su daržovėmis ar avižų košę, paskanintą saujele riešutų. Nealink savęs dietomis, geriau valgyk po mažiau, bet dažniau. Idealus užkandis - migdolų, graikiniai ir kiti riešutai.

Nepasiduok stresui, jis lėtina virškinimą (organizmas pasisavina mažiau reikalingų medžiagų), trikdo hormonų pusiausvyrą. Be to, kai kurios, užklupus stresui, yra linkusios smaguriauti ir guosti save saldumynais, o cukrus - didelis plaukų priešas.

PAPILDAI

Dailiems plaukams labai reikalinga folio rugštis. Ji padeda organizmui gaminti keratiną, baltymą iš kurio yra sudaryti plaukai. Kiti būtini elementai: cinkas, geležis, biotinas (vitaminas B7) ir kiti B grupės vitaminai.

PRIEMONĖS

Galvą trink plaukus puoselėjančiu šampūnu, prie jo derink ir kondicionierių - bus efektyviau, jei abi priemonės atliks tą pačią funkciją, pavyzdžiui, padės pažeistiems plaukams, suteiks jiems apimties arba drėkins, maitins plaukus. 3 kartus per savaitę plaukus ištepk kauke, šiandien gali rasti tikrai efektyvių, kurias pakanka laikyti ir porą minučių.

Ištrinkusi galvą, papurkšk plaukus nenuplaunamu kondicionieriumi, jis ne tik minkštins plaukus, bet ir suteiks jiems žvilgesio, plaukai bus lengviau iššukuojami. Rinkis tokį, kuris ir drėkintų, ir apsaugotų nuo aukštos temperatūros, ypač jei džiovini plaukus džiovintuvu. Taip pat išbandyk naktines plaukų priežiūros priemones - jos visą naktį maitins, gydys ir stiprins tavo plaukus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis