Ką daryti, kad nusiėmus kepurę plaukai neliktų prisiploję

Dažna šaltojo metų laiko problema - nesuderinamas plaukų ir kepurės duetas. Vos tik nusiėmusi kepurę lieki su priplotais, kur ne kur styrančiais plaukais arba įsielektrinę jie sklaidosi į visas puses, limpa prie skruostų ir kutena nosį. Ką daryti, kad megztos kepuraitės negadintų šukuosenos?

Po kepure plaukai kaista panašiai kaip ir džiovinami džiovintuvu, todėl nepakelti laiku nuo šaknų, jie prisiploja. Reikėtų išsirinkti šukuoseną, po kurios išleidus plaukus šie atrodytų purūs, o ne susigulėję.

Shutterstock nuotr.

Prieš dėdamasi kepurę, turėtum plaukus sušukuoti taip, kad jie būtų pakelti nuo šaknų - kitaip tariant reikia plaukus susukti į kuodą ar kaip kitaip sukelti ant viršugalvio.

Jeigu tavo plaukai yra ilgi, ant paties viršugalvio susuk laisvą kuodą, sutvirtink jį minkšta gumele, bet pernelyg nesuspausk. Įžengusi į patalpą ir nusiėmusi kepurę, kuodą išleisk, plaukus pataršyk pirštais.

Shutterstock nuotr.

Jei tavo plaukai trumpi, priekyje esančius plaukus padalyk į kelias sruogas. Kiekvieną vyniodama aplink pirštą suformuok mažus kuodukus ir sutvirtink juos segtukais. Nusiėmusi kepurę segtukus ištrauk, permesk plaukus į priekį, pataršyk pirštais ir atmesk atgal.

Jei plaukai elektrinasi, įsigyk purškiamą nenuplaunamą kondicionierių, kurį galima naudoti ant sausų plaukų. Keli purkštelėjimai tokia priemone ir plaukai kaipmat vėl klausys (žinoma, purkšti plaukus reikėtų kur atokiau, bet ne vidury biuro ar kavinės).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis