4 šukuosenų klaidos, kurios tave sendina

Norint atsinaujinti, kartais pakanka pakeisti šukuoseną. Tiesa, pokyčiai ne visuomet džiugina. Savo darbą išmanantis kirpėjas/stilistas neleis tau suklysti renkantis kirpimą ar plaukų dažymą, bet šį bei tą verta žinoti ir pačiai. Šį kartą apie labiausiai sendinančias šukuosenų klaidas ir kaip viską ištaisyti, jei rezultatai tavęs netenkina.


Trumpos šukuosenos net pasąmonėje daugumai mūsų asocijuojasi su amžiumi. Matyt dėl to, kad dauguma brandaus amžiaus moterų būtent tokį kirpimą ir renkasi. Deja, ne norai diktuoja savo sąlygas, o aplinkybės. Maždaug nuo 30-mečio plaukų augimo tempas lėtėja ir su amžiumi vis sunkiau išlaikyti ilgus ir gyvybingus plaukus.


Kodėl trumpos šukuosenos sendina? Nes visas dėmesys krypsta į veidą, o net menkiausi trūkumai tampa labiau pastebimi. Jei vis tik esi už trumpus kirpimus, jaunatviškumo šukuosenai suteikti gali rinkdamasi netolygų kirpimą ar modeliuodama plaukus ir taip suteikdama šukuosenai lengvo žaismingumo. Pasitark su savo kirpėju, galbūt verta pažaisti ir su plaukų spalvomis? Juk lietuviškoji pelenų spalva gali atrodyti labai konservatyviai ir nuobodžiai, o platininė - super stilingai.


COSMOPOLITAN montažas / Vida Press
Vida Press


Prieš kokį dešimtmetį itin populiarus dažymas sruogelėmis dabar įgavęs kur kas subtilesnę formą. Perėjimai tarp spalvų švelnesni, pačios spalvos ne tokios kontrastingos. Keletas šviesesnių sruogų suteiks plaukams gyvybingumo, tačiau sruogos turi dailiai susilieti su pagrindine plaukų spalva. Šviesinimas sruogelėmis turėtų atrodyti natūraliai, lyg plaukai iš tiesų būtų paveikti saulės. Paprašyk plaukų stilisto, kad šukuoseną šviesintų balayage technika. Toks dažymas sukurs itin natūralų efektą ir suteiks įvaizdžiui gaivos.


Vida Press
Vida Press


Pernelyg tamsi ir vientisa plaukų spalva taip pat pridės keletą metų. Veido bruožai atrodys rūstesni, labiau išryškės raukšlelės. Priešingą efektą išgausi pasirinkusi vidutinio tamsumo toną su atspalviu. Pavyzdžiui, vietoj juodų plaukų dažų rinkis tamsiai rudą spalvą su auksiniu pustoniu. Oda atrodys gyvybingesnė, veido bruožai ryškesni, o ypatingai išryškės tavo akių spalva ir gylis.


COSMOPOLITAN montažas / Vida Press
Vida Press


Priešingybė šiam variantui - šviesūs atspalviai. Visuomet kalbama, kad šviesūs plaukai jaunina, tačiau tik ne tuo atveju, kuomet pasirenkamas pigiai atrodantis geltonas atspalvis. Norinčioms atrodyti stilingai, rekomenduojama rinktis kiek šaltesnius tonus. Ypatingai atrodo perlų ar platinos atspalviai, tačiau renkantis juos gali šiek tiek nublankti veido bruožai - teks pamėgti intensyvesnį makiažą. Jei nenori per daug vargti dėl spalvos, rinkis kuo natūralesnius tonus. Svarbiausia, kad po dažymo plaukai išlaikytų natūralų blizgesį.


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis