Intensyvi žieminė kaukė trapiems ir nuolat lūžinėjantiems plaukams

Jei tavo plaukai yra trapūs ir nuolat lūžinėja, organizmui trūksta vandens. Deja, elementarus dažnesnis vandens gurkšnojimas gali ir nepadėti, nes drėgmės trūksta būtent plaukams.

* Kadangi sausi plaukų galiukai skyla ir lūžinėja kur kas greičiau nei sveiki, reikėtų griebtis bent kelių drėkinimo variantų. Laikotarpiu, kai patalpos yra šildomos, naudok oro drėkintuvą, jį rekomenduojama įtaisyti miegamajame.

* Dažniau pakirpk plaukų galiukus - bent kas šešias savaites.

* Keisk mitybą. Pusryčiams rinkis omletą su daržovėmis, užkandžiauk riešutais (plaukams ypač naudingi migdolai), kiaulieną iškeisk į kalakutieną, dažniau valgyk žuvies. Į valgiaraštį įtrauk žalių lapinių daržovių (gražgarsčių, špinatų, kalė kopūstų), taip pat nepamiršk geriausio plaukų draugo - avokado.

Atgaivink trapius ir lūžinėjančius plaukus intensyvaus veikimo drėkinančia kauke.

Reikės:

* 1 sunokusio avokado

* 1 sunokusio banano

* 1 šaukštelio alyvuogių aliejaus

* 1 šaukšto natūralaus skysto medaus

Gali įlašinti pasirinkto kvapnaus kosmetinio aliejaus (rožių, levandų, jazminų ir kt.)

Sutrink avokadą ir bananą. Gautą masę sumaišyk su aliejumi ir medumi (jei turi, įlašink kvapnaus aliejaus).

Plaukus sudrėkink ir ištepk pagaminta kauke (naudok pusę kiekio), susuk į kuodą ir apvyniok maistine plėvele. Tuomet užsimaukšlink specialią dušo kepurėlę.

Pūsdama šiltą (bet ne karštą) orą, keletą minučių visomis kryptimis šildyk plaukus. Tokiu būdu drėkinamosios medžiagos į plaukus įsiskverbs giliau. Nuimk kepurėlę, plėvelę ir porą minučių skalauk plaukus drungnu vandeniu.

Perskalautus plaukus ištepk likusiu kaukės kiekiu, vėl apvyniok maistine plėvele, laikyk 1-2 valandas. Po to ištrink galvą drėkinančiu šampūnu ir kondicionieriumi. Leisk plaukams išdžiūti natūraliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis