9 taisyklės tobulam makiažui

Kartais pasidažyti pavyksta be jokių pastangų, tik brūkšt čia, brūkšt ten ir atrodai nepakartojamai. O kartais tenka iš naujo ir iš naujo tepti lūpų dažus, beviltiškai sklaidyti šešėlius. Kad nereikėtų kankintis prie veidrodžio, tau - 9 svarbiausi makiažo patarimai.

MASKUOKLIS

Odos korektoriaus (concealer) niekuomet nenaudok kaip vokų šešėlių pagrindo. Ši priemonė skirta maskuoti odos trūkumams: patamsėjimams, raudoniui, dėmelėms ir t.t. Jei korektorių naudosi kaip bazę ir ant jo tepsi vokų šešėlius, šie nesilaikys ir sukris į raukšleles.

MAKIAŽO PAGRINDAS

Jei nori veidą padengti plonesniu makiažo pagrindo sluoksniu, jį tepk pirštais. Jei nori, kad maskuotė būtų intensyvesnė, makiažo pagrindą denk teptuku.

PUDRA

Pirmiausia pudra padenk tas veido vietas, kurios linkusios blizgėti labiausiai - kaktą, nosį ir smakrą (T zoną). Tuomet lengvai brūkštelk ir per likusią veido dalį, kad užfiksuotum makiažo pagrindą ir oda įgautų matinį efektą.

SKAISTALAI

Jei nori, kad skaistalai atsidurtų teisingoje vietoje, prieš juos tepdama nusišypsok. Skaistalais padenk susiformavusius skruotų obuolėlius, tik nepadaugink ir atidžiai išsklaidyk.

ANTAKIŲ PIEŠTUKAS

Jei nori, kad žvilgsnis atrodytų išraiškingesnis ir atviresnis, ryškindama antakius intensyviau pabrėžk viršutinę jų dalį, tačiau ne per ryškiai. Specialiu šepetėliu sušukuok antakius ir išlygink spalvą, kad antakiai atrodytų natūraliai.

LŪPŲ DAŽAI

Jei nori, kad lūpos ryškia spalva būtų padažytos tobulai , visuomet įsitikink 1) ar lūpdažis neišeina už natūralaus lūpų kontūro, 2) ar lūpų kampučiai nudažyti vienodai, 3) ar kilstelėjus smakrą aukštyn apatinės lūpos linija eina gražiu lygiu linkiu.

VOKŲ ŠEŠĖLIAI

Jei nori, kad šešėlių spalvos viena iš kitos pereitų tolygiai, pirmiausia visą voką padenk matiniu šešėliu, kurio spalva atitinka šviesiausią tavo odos atspalvį. Tuomet naudok tamsesnius ar blizgius vokų šešėlius, juos sklaidyk tik švariu teptuku.

AKIŲ KONTŪRAS

Kad būtų lengviau nubrėžti akių kontūro liniją, prieik kuo arčiau veidrodžio, kilstelk galvą ir stenkis žiūrėti kiek žemiau, tuomet nekliudys blakstienos, matysi didesnę voko dalį. Pradėk nuo vidinio akies kampelio ir brėžk link išorinio.

BLAKSTIENŲ TUŠAS

Išvengsi dažų pertekliaus gumulėlių, jei blakstienas dažysi zigzago judesiu. Taip pat jos nesulips į grupeles, bus gražiai atskirtos ir tolygiai padengtos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis