Plaukai ėmė retėti: būdai, kurie padės susigrąžinti plaukų apimtį

1. Ricinos aliejus, kaip žinia, skatina plaukų augimą. Todėl šaukštą šio aliejaus sumaišyk su vienu kiaušinio tryniu ir masę įtrink į plaukus ir galvos odą. Įvyniok plaukus į rankšluostį ir po poros valandų juos gerai išskalauk. Plaukų plovimui po šios kaukės geriau naudoti ne specifinį, o kuo neutralesnį šampūną.

2. Svogūnuose esančios medžiagos maitina plaukus ir stabdo jų slinkimą. Taigi, svogūnų kaukė – viena efektyviausių natūralių priemonių, kuri padės kovoti su plaukų apimties mažėjimo problema.
Sutarkuok tris didelius svogūnus ir gautą masę įtrink į plaukus bei galvos odą. Tuomet plaukus įsuk į rankšluostį ar užsidėk kepurėlę. Svarbu, kad galva būtų laikoma šiltai. Šią procedūrą geriausia atlikti savaitgalį, plaukų kaukę pasiruošus nakčiai, kadangi plaukai įsigers svogūnų kvapo, tad plaunant plaukus šį „aromatą“ pašalinti nebus taip paprasta.

3. Eteriniai aliejai – nepakeičiamas produktas plaukų priežiūroje. Juos naudoti rekomenduojama ne vien slenkant plaukams, tačiau ir šiems išsausėjus bei skilinėjant plaukų galiukams, siekiant susigrąžinti natūralų plaukų žvilgesį. Plaukų slinkimą padės sustabdyti levandų, kokoso ar rozmarinų eteriniai aliejai. Siekiant, kad plaukai ataugtų kiek greičiau, rekomenduojama naudoti varnalėšų, simonsidijų ar baziliko eterinius aliejus.

Beje, galvos odos masažas gerina kraujotaką, o tai skatina plaukų augimą ir stabdo jų slinkimą. Todėl nepatingėk kasdien skirti bent 10 minučių atsipalaidavimo ir plaukų priežiūros ritualui – galvos odos masažui.

Taip pat nepamiršk, jog norint puoselėti grožį, nepakanka reguliariai atlikti priežiūros procedūras, naudojant kosmetines ar natūralias priemones. Svarbiausia – kuo sveikesnis gyvenimo būdas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis