Šukuosenos, kurios tiks praktiškai kiekvienai

Jei norisi keisti įvaizdį, bene lengviausia būtų pradėti nuo plaukų. Drąsuolės pasakys: „Kirpk! Taigi čia plaukai, vis tiek ataugs!“ Bet nusirėžti plaukus drįs toli gražu ne kiekviena. O kas, jei netiks?

Norinčioms pasikeisti, bet per daug nerizikuoti, siūlome rinktis pačią universaliausią šukuoseną, kuri tinka praktiškai kiekvienai merginai. Sakai, taip negali būti? Gali, nes šios šukuosenos variantų yra galybė! Gal jau supratai, kad kalbame apie BOB stilių. Ir tik negalvok, kad tai senamadiška. Mes tau parodysime variantus, kurie tikrai pakeis tavo požiūrį į klasikinį BOB kirpimą.

A photo posted by Heidi Mae (@heidimaetrix) on May 21, 2016 at 4:17pm PDT

Šios šukuosenos istorija prasidėjo 1909 metais, kuomet Žanos Dark įvaizdžio įkvėptas kirpėjas Antuanas de Pari sukūrė BOB kirpimą. Turint omenyje, kad tais laikais moteris trumpais plaukais buvo retenybė - BOB šukuosena sukėlė tikrą sąmyšį. Dabar, kai esame įpratusios prie įvairiausių stilių, tikriausiai sunku įsivaizduoti, kad tuomet šią šukuoseną pasirinkusios moterys sulaukdavo ne tik tylių apkalbų, bet ir viešo gėdinimo. Ne kiekvienas kirpėjas drįsdavo klientes kirpti BOB stiliumi, net jeigu jos to ir prašydavo. Tačiau BOB šukuosena vis labiau populiarėjo, o padėkoti už tai iš dalies galima ekstravagantiškajai Coco Chanel. Pamačiusi naują, XX amžiaus pradžiai visai nebūdingą šokėjos Irene Castle įvaizdį, Coco kaipmat nukeliavo pas savo stilistą ir pareikalavo padaryti jai tokią pačią šukuoseną. Neilgai trukus baigėsi tylūs šnabždesiai ir badymai pirštais - BOB tapo geidžiamiausia šukuosena tarp elito damų, juk pati Coco Chanel tokią turi!

A photo posted by @costumeofprovocation on May 19, 2016 at 4:10pm PDT

Kodėl gi BOB šukuosena tokia populiari ir metai iš metų neužleidžia savo pozicijų? Viskas labai paprasta - nes nė vieno kito stiliaus kirpimas neturi tiek daug variantų. Gali rinktis skirtingus ilgius - nuo kirptų visai trumpai, iki siekiančių pečius, gali žaisti su kirpčiukais arba jų atsisakyti, gali variuoti su kirpimo formomis - palikti priekinius plaukus ilgesnius, iškarpyti sruogelėmis ir t.t.

O jei prie viso to nepabijosi ir eksperimentų su plaukų spalva... Pavyzdžiui, norinčios ryškesnio įvaizdžio, gali išbandyk šiais metais populiarų „švelnaus saulėlydžio“ dažymą - pastelinės rausvos spalvos ir neįprasto pelenų atspalvio žaismas sukurs natūralumo įspūdį, bet atrodys gyviau ir moderniau nei įprasti šviesūs plaukai.

A photo posted by LA VILLE (@la_ville) on May 26, 2016 at 6:08am PDT

A photo posted by ARstudiosalon (@arstudiosalon) on May 27, 2016 at 2:12pm PDT

A photo posted by @tonichairstyle on May 26, 2016 at 12:41pm PDT

A photo posted by LA VILLE (@la_ville) on May 26, 2016 at 6:08am PDT

A photo posted by Dee (@mariedee_hair) on May 25, 2016 at 2:05pm PDT

A photo posted by Lorie (@lorietherrien) on May 24, 2016 at 7:38pm PDT

A photo posted by Hannah (@hannah_jay07) on May 24, 2016 at 4:28pm PDT

A photo posted by @boblovers on May 24, 2016 at 1:08pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis